Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hol veszitek a macskaalmot?...

Ti hol veszitek a macskaalmot? Hány cicátok van? Mennyit költötök alomra havonta?

Figyelt kérdés

2017. márc. 30. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Szia! Sok helyen próbálgattuk mi is, hogy olcsón megússzuk, interneten is keresgéltem, végül megállapodtunk egy itteni válaszadó tanácsára az Aldiban kapható szilikátalomnál.

8 liter 2000 forintba kerül, máshol nem láttam még ennyiért, szerintem megéri. Ez nagyjából lefed egy hónapot, de 3 hetet biztosan, így azt mondanám, hogy olyan 2500 forint egy hónapra egy macskával.

2017. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Mi is az Aldis szilikátos almot vesszük. Messze ez éri meg legjobban (8l 2000 ft), és a minősége is nagyon jó.

Emellett sokszor van leárazva 1500 ft-ra, olyankor 2-t is beteszek függetlenül hogy van-e otthon.

Én személy szerint csak ezért járok az aldiba, a többi termék szerintem egyáltalán nem olcsó.

2017. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nahát, akciósan még nem találkoztam vele, ezek szerint gyakrabban kell benéznem :)

Alapból én sem szeretem az Aldit, drágának találom, én is csak alomért járok be. Esetleg próbálkozott valaki az erdei kevert alommal, ami még ott kapható?

Bocsi, ha kicsit off. Egyes voltam.

2017. márc. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szintén Aldi szilikátos alom,vagy a zooplusról szoktam rendelni tigerio almot. Itt 5l 1290 forint,3x5 liter pedig 3190 forint. Kb.2000 forintra jön ki havonta az alom.
2017. márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is az aldis almot veszem,csak én a csomósodót.ezer forint alatt van a 10kg, kb 1,5-et használunk el egy hónapban. de nem spórolósan, van hogy a végét kiöntöm, nem csak a csomókat szedem ki, hanem az egészet kidobom és kimosom a tálat és tiszta almot teszek.

ha spórolósan kéne,akkor simán elég lenne az egy csomaggal egy hónapra. a csomósodó nagyon jó, gazdaságos.

2017. márc. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SzMHZs ***** válasza:
Aldis csomósodóst veszek, olyan 750 ft egy zsák. 5 cicára, legutóbb 6 zsákkal vettünk kb egy hónapja, még van két zsák. Ebben volt egy teljes csere is, mikor nem csak a csomókat és a kakát veszem ki, és utántöltök, hanem kiöntöttem az egészet.
2017. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hargitai János ***** válasza:
Az èn macskám megoldja kint a dolgot de volt már rá pèlda hogy tèlen Kapott almot. A lidl coshida 10 kilos alom olyasmi lehet mint az aldis. Csak gondolom olcsóbb kicsit.
2017. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!