Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított szobacica...

Ivartalanított szobacica hazatalál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!! Vasárnap eltűnt a hófehér szobacicánk. A szobakutyám kinyitotta a szúnyoghálós ajtót miközben porszívóztam és elszökött. Keresem folyamatosan,kaját rakok ki.

Tegnap előtt mintha őt láttam volna egy üres háznál a gazban 1 utcával feljebb,bemásztam,de elszaladt előlem. Szórtam koszos macska almot a házunktól az üres házig. Kaját is vittem oda az edénykéjében amiből hiányzik is,csak sajnos sok a macska arra is. Nem tudom,hogy Ő ette-e meg. Kérdezgetek arra felé mindenkit,de senki nem látta. Gyönyörű szép cica volt és nagyon hiányzik,már lassan elviselhetetlen amit érzek. Se éjjelem,se nappalom.

Van még remény?



2017. márc. 31. 05:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ott ahol láttad a fehér cicát, még menj vissza hívogasd, biztos meg van zavarodva, és a kérdésre a válasz, attól még, hogy ivartalan nincs neki rutinja odakint, tehát nem valószínü, hogy magától vissza talál, és a veszélyekkel is kevésbé van tisztában, kerti társaival ellentétben, de ne add fel, plakátolj, szórólapozz, ha belefér pénzt is ajánlj fel a megtalálónak, így érdekeltebbek lesznek a segítésben, avagy, ha valaki befogadta, jobb esélyel vissza adja. Én egyszer 200 szórólapot gyártottam le, mindenhova dobtam, és meglett. Remélem meglessz a cicud.
2017. márc. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ja és nefelejcs telefonálni a helyi gyepmesternek. Ott soha senki nem keresi őket, sokszor nem is tudják a gazdik de ez a vesztünk a macskáknak, akik eltűntek.
2017. márc. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Visszamentem tegnap is,de nem láttuk sajnos. Lehet annyira megrémisztettem,hogy tovább szaladt? Ajánlottam jutalmat a megtalálójának,nyomra vezetési díjat,de eddig sajnos sikertelen.A profilomon is osztom napjában többször is.
2017. márc. 31. 06:28
 4/17 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy tovább szaladt, jo nagy területen kéne szórólapozni, vagy plakátoni, bár én ebbe kevésbé hiszek, lazán elsétálok mellette, de ha a lábámba kapom ugy nyilván megnézem. Én nem vagyok facebookon szóval, ha látnám a cicát se tudnám, hogy keresik, persze jo ötlet, de én a ládázást tartom leg kikerülhetetlenebbnek.
2017. márc. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy néni hozta vissza igy. Facebookon valószinü nem járkált, de ott is posztold
2017. márc. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ha nem járt még kint,akkor nem fog magától hazatalálni.Próbáljátok keresni a környéken és a helyi faecbookos csoportokban is.Ezenkívül a szórólapozás is nagyon jó ötlet. Szurkolok, hogy megtaláljátok!

Látszik rajta úgyis,hogy benti állat, remélhetőleg valaki befogadja és megpróbálja keresni a gazdát.

2017. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Már kezdem feladni 😭Folyton Ő jár a fejembe.Étlen szomjan alom nélkül.Kiszakad a lelkem annyira hiányzik.Már nem kell úgy raknom a takarót hogy ne rágja le a gombot.Nem nyávog az ablakban fülig érő szájjal mikor meglát. Az előző kommentelő írta a ládázást. Az milyen?
2017. márc. 31. 13:27
 8/17 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy legyártasz szórólapokat akár a fotojával, le írással, hogy néz ki, mikor tünt el stb. Cimed tel számod rá írod, vagy csak a telszámod, hogy aki látta értesítsen stb. És be dobálod a házak posta ládáiba. Minnél nagyobb területen
2017. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ne add fel, nekem kb két hét után hozta vissza a néni a cicám. Itt a hétvége rá érsz menj jó nagy területen dobáld be a lapjaid.
2017. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Emlékezik még rám vajon? A saját szagát felismeri? Most,hogy jöttünk haza az üres háznál rendezték az udvart,kérdeztem,hogy nem láttak-e ott egy fehér cicát,de nem látták azt mondták.
2017. márc. 31. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!