Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Leonardo macskatáp az...

A Leonardo macskatáp az mennyire jó minöség?

Figyelt kérdés
Vannak tapasztalataitok vele? Egyenlőre a szárazat próbálnám ki, de nem tudom mennyire számít jónak...

2017. ápr. 1. 11:24
 1/2 anonim válasza:
Nem vagyok állatorvos. Sajnos néha ha elolvasod az összetevéket akkor sem tudod hogy tényleg az van-e benne. Megnézed hány százalék benne a hús, vitaminozott-e? Használj többféle tápot hogy változatos legyen az étrendje. Sajnos a szemmértéken kívül nincs sok segítség. Ha a macskának nem kell, állaga túl zsíros, szaga gusztustalan, gyanúsan olcsó akkor lehet hogy egy kevésbé minéséges táp. A macskák válogatnak és többször a drágább tápokat eszik, habár ez nem mondd semmit mert a gyerekek is a csokit, a virslit, a kólát eszik mert az tele van ízfokozókkal, aromákkal, stb. viszont egyáltalán nem egészséges sőt sokszor káros. A macskatápban is feltételezem hogy csomó ilyen aroma/ízfokozó/adalék van. A gyárost kellene megkérdezni de bármelyik agyondícsérné a saját tápját.
2017. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Maxitabi ***** válasza:
100%

Prémium,ill szuperprémium. Vagyis elég jó. Nem mindegyik fajtája, de felső szegmensbe tartozik, német a gyártó, kutyában a belcando.

Én kb egy éve a kacsás gabonamentes szárazat etetem, ezt megeszik a válogatós dögök... Vannak nedvestápjai is, azok is jók.

Próbáld ki nyugodtan!

2017. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!