Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja a macskának?

Mi baja a macskának?

Figyelt kérdés
Reggel még semmi baja nem volt aztán most egyszer csak idejött hozzám tiszta fáradt kinézettel és észrevettem egy az egyik pupillája szűk semmit nem mozdul míg a másik igen meg az a kis hártya is egy picit rá van tapadva. Folyamatosan csukja befele a szemét mint aki álmos, meg olyan mintha öklendezne. Most lehetne azt mondani hogy álmos de így én még nem láttam a macskát lefeküdt és szinte alig mozdul ha hozzáérek pedig máskor már rohangálna.

2017. ápr. 3. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el állatorvoshoz.
2017. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvoshoz kéne elvinni.Itt nem igen van ilyen végzettsége a válaszolóknak és egyékbként is nehéz neten keresztül gyógyítani..

El kéne vinni dokihoz, ő ezer ilyet látott már, valószínű szurit meg gyógyszert kap és pár napon belül minden a régi lesz.

2017. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mennék én ha éppen nem 5-6-ig rendelne... Most éppen alszik de elég mélyen máskor ha odamegyek hozzá felébred egyből most meg alszik tovább. Arra gondoltam hogy esetleg leander vagy méhecske szemen szúrta mert mostanában mindig egy fa alatt ücsörög ami tele van méhecskékkel.
2017. ápr. 3. 12:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Agyrázkódásra tippelnék, leesett valahonnan, vagy elgázolták, vagy ember... :/
2017. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mérgezés is lehet
2017. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát mindjárt 5 óra, el tudod vinni.

Ha csak nézed otthon és aggódsz,attól nem fog sajnos felépülni.Bár nagy túlélők a cicák, de azért csak kéne orvosi segítség, mert így akár pár napon belül elviheti a betegség is.Nem tudom mi baja lehet, meg kéne nézetni.

2017. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
3 óra után felkelt és konkrétan mintha semmi baja nem lenne csak a bal szemére hunyorog meg kicsit mintha könnyezne, a pupillái már egyszerre mozognak.
2017. ápr. 3. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!