Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen tápot vegyek a nemrégib...

Milyen tápot vegyek a nemrégiben ivartalanított cicámnak? Jó minőséget szeretnék, nem csillagászati áron.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 3. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

A csillagászati ár szubjektív, mennyi legyen / kg ?

De sajnos a minőséget meg kell fizetni.

Ha esetleg nagy mennyiségbe rendelsz akkor olcsóbban kijössz.


Én pl. ezt tudom ajálani: [link]


Ha 10, vagy 20 kg. veszel egyszerre az egy évig is elég és 1100 ft / kg áron ez kb. olyan mint a Whiskas, csak persze sokkal jobb minőség.

De szerintem ez a táp a minimum, ha egy kicsit rosszabb lenne akkor már nem ajálanám.


Akkor még, ha nagyon olcsó kell (de ezt már nem nevezném prémiumnak, azért elviselhető): [link]


Első helyen van a hús, s bár van benne kukorica, ezt szerencsére a rizs megelőzi.

2017. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Royal canint.
2017. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A Brit tápokat nézegettem még, azok is szimpatikusak. Ott másfél kiló 2ezer körül van.


Az első válaszolónak köszi a segítséget, az még jó árban van. :)

2017. ápr. 3. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Én royal canin ivartalanított kiscica tápot adok neki, mert még kölyök. Más márkából ilyen nem volt, de ezt szereti. Selymes bundás, és nem dagadt.
2017. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az én cicám inkább hízhatna, mert sajnos elég sokat csavargott a műtét előtt, nem lehetett vele bírni és aligha evett. A doki azt mondta nincs semmi baja, hízni fog, mivel nem fog tüzelni és elszökdösni.
2017. ápr. 3. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!