Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mondhat ilyet egy állatorvos?

Mondhat ilyet egy állatorvos?

Figyelt kérdés
Mondanom sem kell mindenki tudja milyen küzdelem beadni egy macskának a féreghajtót. Ezért felhívtam egy állatorvosi rendelőt, és megkérdeztem, hogy, ha elvinném oda beadatni a tablettát, amit nálluk vennék meg, és fizetnék nyilván a szolgálatért akkor beadnák e a cicámnak? Erre flegma hangon ennyi a válasz: "ha sikerül akkor igen" megköszöntem. Leraktam élből a telefont.

2017. ápr. 4. 14:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez jó ötlet:)
2017. ápr. 4. 21:13
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha a majkremet nem eszi meg, van, hogy porra torom, fecskendobe rakom, felszivok egy kis vizet es osszerazom. Igy nem eshet baja. Nem kellemes, keserű lehet nagyon, de meg mndig jobb, mintha csipesszel kart teszek a torkában. 3-4 adagba lemegy az a mennyiség. Utana gyűlölni fog egy órán at, de az o érdekében teszem. :)
2017. ápr. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is fecskendőzök, ahogy az előző írja. Cica becsavar törcsibe, ölembe veszem, azután fecskendő a pofiba, és 3-4 fröccsel lemegy. Egyszerre csak keveset és minél inkább hátulra, hogy ne tudja kiköpködni. Utána meg szokott kapni valami finom falatot.
2017. ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kell még tablettázni, amikor már annyi jó féreghajtó van, amit elég a nyakára cseppenteni. Sőt, olyanok is vannak (pl. Advocate) ami egy kezeléssel kiirtja a legtöbb belső és külső élősködőt is.

A mi dokink soha nem adott tablettát, mindig csak cseppentőt, és nagyon bevált. A tablettát vagy megeszi vagy nem, a fele elpocsékolódhat, és akkor már nem hat rendesen.

2017. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!