Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy bizonyos kor után minden...

Egy bizonyos kor után minden macska "megbolondul"?

Figyelt kérdés

Van egy hat hónapos lány cicám (még nincs ivartalanítva, ezt mostanában tervezzük beiktatni). Nagyjából egy hónapja felvette azt a szokást, hogy olyan éjjel 11-éjfél körül szó szerint egyik pillanatról a másikra megőrül. Pattog, mint egy gumilabda, felmászik a bútorokra, lökdösi a tárgyakat, rohangál a szobában, vagy fel-alá a lépcsőkön, polcokra ugrik-és még sorolhatnám. Aztán reggel 5-6 között, ha szerencsém van fél 7 körül elkezdi ugyan ezt a cirkuszt; vagy pofozgat, húzza a hajam, az arcomba szuszog közelről, ugrál rajtam, amíg fel nem ébredek. Most az a rutin, hogy ezek után szépen lecammogok a földszintre a kanapéra, oda követ és kb. 2-3 percen belül békésen alszik. Eddig soha nem volt ilyen, egy igazi angyal volt, nem őrültködött, reggel 8-9 előtt nem problémázott...köze lehet ahhoz, hogy növöget és nincs még ivartalanítva? Változni fog ez még? (Jobb vagy rosszabb lesz esetleg idővel?)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. ápr. 5. 16:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nalunk a sok jatek, torony, stb. nem vált be. Egy masik cica viszont teljesen leköti, ha sűrű napom van es nincs eleg idom ra, akkor is el tudnak játszani egymással. A cica sem bolond, nem köti le órákon at egy jatek. Egy masik élőlény igen.
2017. ápr. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás után általában nyugodtabbá és kiegyensúlyozottabbá válnak a cicák. De az én ivartalanított cicámra is néha rájön a hoppáré hajnalban. Ő már kialudta magát és unatkozik, azt szeretné, ha én is felkelnék, és beindulna az élet...
2017. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!