Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem jut eszembe. Mi annak a...

Nem jut eszembe. Mi annak a vitaminnak a neve amit a állatpatikában lehet kapni és 600ft körülbelül.50db-os és valami német neve van?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 5. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
LAVET. Több féle is van. :-)
2017. ápr. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annyi lemaradt, hogy ez elég keves vitamint tartalmaz (napi x darabot kell adni belőle). Viszont van egy olyan, hogy VET-P-IM szirup, na ebből keves kell a cicának, jobb minőségű es sokkal kifizeodobb. Regenenbis Lavetet adtam, de ezt jobban is szeretik es jobb kondiban vannak tőle.
2017. ápr. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. És amit írtál az milyen árban van?
2017. ápr. 6. 08:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt pl. ennyi:


[link]


De van ahol 6000 fölött is van. Neten erdemes böngészni. Én általában cicaeledelt is veszek, pont annyit, hogy elérjem az ingyenes szállítást, igy olcsóbban kijön a kaja is (nagyobb tételben mindig kifizetődőbb) es szállítást sem kell kifizetnem.

2017. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Kedves vagy!!!!
2017. ápr. 8. 15:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Megnéztem ezt a terméket, amit előttem ajánlottak, ez egy immunerősítő készítmény. Az összetevője béta-d-glükán, plusz a hordozóanyag, és tartósítószer. Ebben nincsenek vitaminok! (különben fel lennének sorolva). Az keltette fel a figyelmemet, hogy az van a termék címéhez írva, hogy kutyáknak, macskáknak, és egyéb kisállatoknak. Már eleve a kutyának és a macskának sem egyforma a vitaminigénye, a macskának taurinra van szüksége, mert nem tudja maga előállítani, hogy csak egy példát mondjak.


Rákerestem, mire jó a béta-d-glükán, alábbi linken is olvasható, hogy immunerősítő:

[link]


Tehát a termék jó immunerősítő valószínűleg, jó lehet betegségek megelőzésére, és a betegségekből való lábadozás felgyorsítására, a szervezet erősítésére, de nem vitaminkészítmény!

2017. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!