Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A befogadott cicám orra...

A befogadott cicám orra hegyén van egy seb, ami évek óta nem múlik el. Oltáskor mutattam az orvosnak, de ő csak vonogatta a vállát, nem foglalkozott vele különösebben. Nem nagy probléma, csak jó lenne tudni mi lehet, és lehet-e valahogy kezelni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Több éve van egy seb ? Miota ? Ha nem gyogyul /az biztos nem normális, macskák saját maguknak szokták gyogyitani saját kis sebüket, ez már nem normáklis ha nem gyogyul több éce, hány éves a cica ?
2008. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs nem éce hanem éve, és már hozzáteszem embereknél is lehet arcon tumor sebböl, ugy hogy vigyázz, nem tom hány éves, idösebb macskáknál elöfordulhat.
2008. okt. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A cicus 10. éve körül járhat, de senki sem tudja pontosan megmondani. Egyik szomszéd szerint 12, a másik szerint csak 7 éves. Kérdeztem másik állatorvost is, de ő sem foglalkozott a témával. Nem értem, hogy a kutyusaimmal lekiismeretesek a dokik, de a cicával nem törődnek.
2008. okt. 13. 20:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod lefotózni? Nem lehet, hogy csak ott világosabb a bőr (egy kis "folt" van az orrán?)?
2008. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csinálok róla képet. Nem, ez egyértelműen seb. Néha levakarja, akkor olyan kis rózsaszín alatta a bőr, meg picit vérzik is. De nincs gyulladás, nem gennyes, olyan mintha folyton lehorzsolná.
2008. okt. 13. 22:02
 6/6 anonim ***** válasza:

miért nem kened be valami sebgyógyulást segítő krémmel? [pl bepanthen]

egyébként ezt már én is tapasztaltam, hogy a macskákkal nem foglalkoznak olyan szívesen, mint a kutyákkal..aztán állatorvost váltottam, akivel nagyon jól kijön a macskám is és én is.

2008. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!