Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Furcsán viselkedik a macskám....

Furcsán viselkedik a macskám. Mit jelent ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a macskám furcsán fekszik. A lábait oldalra tartja. Teljesen ki van nyúlva. Aztán magamhoz vettem, és megsimogattam. Majd elengedtem , mert elkezdett kapálózni a, hogy el akar menni. Elengedtem. De nem ment, csak pár lépést, és megint lefeküdt elnyúlva. Picit játszottam vele. Egy kötelet húztam a földön. Megindult, mint a rakéta. De nem futott sokáig, csak egy kicsit. Pedig máskor nagyon játékos, és 10percig is képes futni. Most csak vánszorgott.

Nem vagyok nagy macska szakértő. Lehet hogy ez nem jelent semmit. De eddig nem csinálta ezt, és nekem ez nagyon furcsa.



2017. ápr. 7. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha másképp viselkedik, mint általában, akkor vidd orvoshoz, lehet, hogy beteg.
2017. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha a lábával van a gond (márpedig nekem az jött le) az lenne a legokosabb dolog ha dokihoz vinnéd őt. Sőt, ha máshogy viselkedik igen, akkor is ez a tanácsom.
2017. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg beteg. Vidd el orvoshoz szegényt.
2017. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!