Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Azt hallottam, hogy ha pl fáj...

Azt hallottam, hogy ha pl fáj a hasad, a cicád megérzi, ráfekszik a fájós pontra és így csillapítja a fájdalmat. Igaz ez?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 8. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor az én macsekom szerint, nekem, mindig fáj. Mivel, amint teheti, már is a hasamon nyújtózkodik.
2017. ápr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen állatfüggő.

Az én macskámnak két év alatt egyszer sikerült csak odajönnie hozzám amikor sírtam, de pl az egyik kutyám megérzi ha ideges vagy nagyon szomorú vagyok és odajön, h simogassam :)

2017. ápr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igaz. Nekünk 3 macskának van, az egyik macska (a kedvencem) odajön hozzám mindig amikor szomorú vagyok, és mikor fáj a hasam akkor ráfekszik és ép nem mozdul onnan. Mikor a gyerekem meg volt hűlve, és fájt a mellkasa a sok köhögéstől akkor a macska ráfeküdt és vele aludt.🐈😍
2017. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz, tényleg odajönnek a baj van, vagy szomorú vagyok, de konkrétan a hasamra nem fekszenek.
2017. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor én szomorú vagyok, a macskám odajön és dörgölőzik.


Megérzik a mi érzéseinket is szerintem.

2017. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,az en cicusomra ez nagyon igaz. Multkor megjott es nagyon gorcsoltem,kb egesz nap a hasamon fekudt. Ha szomoru vagyok,jon es dorombol,nyavog nekem,puszit ad. Pedig egyebkent nem egy bujos macska.
2017. ápr. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém lesz.rja. :D amikor lázasan haldokoltam az ágyban csak odahozta a labdáját, látta, hogy nem játszok vele és sértődötten elvonult.
2017. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!