Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik táp a legjobb 4,5 éves...

Melyik táp a legjobb 4,5 éves ivartalanított macskáknak?

Figyelt kérdés
Olyan 1000 Ft / kg árban keresnék. Mindkét macska ivartalanítva van, nem tudom ez mennyire befolyásolja a tápválasztást. Eddig ivartalanított macskáknak való tápot kaptak mert a simától kicsit meghíztak, de amióta váltottunk újra normál méretűek. Viszont szeretnék egy jobb minőségű tápot adni nekik és nem tudom melyik lenne az ideális.

2017. ápr. 10. 16:08
 1/6 anonim válasza:
0%
Én 500w cooler master tápot szoktam nekik adni,de annak tul jo a hutese,adott esetben egy 180w is megteszi
2017. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem a megfelelő kategóriába tettem volna fel a kérdést akkor még talán viccesnek is találom de így abszolút fölösleges a hozzászólásod és viccesnek se mondanám.
2017. ápr. 10. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Purina one, josera
2017. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Visan optimanova,75% húst tartalmaz ivartalanított cicáknak van,és az ára is jó.☺

visan-optimanova-cat-sterilised-2-kg-macskatap

2017. ápr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A purina tápok semmivel sem jobbak mint a multiknál kapható tápok. A josera nem tűnik rossznak, de azért ha valakinek van valami más javaslata azt is szívesen meghallgatom. A Visannak utána nézek, köszönöm.
2017. ápr. 10. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!