Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet nem temettem elég...

Lehet nem temettem elég mélyre a cicám?

Figyelt kérdés
Tavaly kellett el altani szegényt, és el temettem a kert végében, akkor nagyon ki voltam, és igyekeztem minnél elöbb túl lenni a dolgon, ezért csak kb háát nem egész egy métert ástam. Tán kevesebbet is 60-70cm. Aztán rájöttem, hogy lehet kicsi, de nem volt idegrendszerem kiásni, rá raktam egy nagy térkövet a tetejére. Abba most ne menjünk bele, hogy lehet illágális, most, hogy már picit jobban vagyok tehetek valamit? Vagy hagyjam úgy? Jó ez így? Veszéjt jelenthet? És lécci vegyétek komolyan a problémám:( nem troll kérdés. Öszintén a segítségeteket szeretném kérni ebben a dilemmámban:((( köszi szépen, remélem jó ez így és nem kell bojgatni.

2017. ápr. 11. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mélység egy cica eltemetéséhez tökéletesen elég. Mellesleg tavaly óta már rég lebomlott szegénykének a teste, már csak a csontjai vannak ott. Semmiféle veszélyt nem jelent.
2017. ápr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huuh köszi. Megnyugodtam. Szegénykém:(
2017. ápr. 11. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen legális. Egy macskát nyugodtan el lehet temetni a hátsó kertben.

Úgy tudom,hogy 100kiló fölött kell bejelenteni az elpusztult állatot és elviszi a dögös autó,persze pénzért.

2017. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
biztos ujjaszuletett mar, lehet az en nemreg szuletett kismacskaim kozt van.
2017. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:) ez cuki gondollat. Ha köztük van, akkor a világ legkedvesebb cicusa van nállad.
2017. ápr. 11. 17:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

50 kg testtömegig földelheted el az állati tetemet magánterületen.


Ha 60-70 cm mélyre ástad, az bőven elég, nyugodtan a térkövet is elveheted onnan. Semmi veszélyt nem jelent. Nem kell bolygatni. akáa valami növényt is a ráültethetsz, aminek elég egy max. 30-40 cm mély ültetés. Cserjét, kis rózsatövet, aztán majd megnő. Szőlővessző is lehet, vagy ha egy fűzágat letörsz, és ledugod a földbe, aztán öntözgeted, az nagyon könnyen meggyökerezik.

Én a kutyámra így ültettem csavart füzet, az még különleges is, meg amúgy is egy hullámos szőrű kutya (spániel) volt, így még emlékeztet is rá.

2017. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!