Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor szállt el így az Orijen...

Mikor szállt el így az Orijen táp ára?

Figyelt kérdés
Régen rendelten már,most aktuális nézem a neten az árakat. Konkrétan 2.27kg tápért elkérnek 10-11 ezer forintot! Ennyi pénből akár 11 kiló színhúst vehetnék..Tudom nem kötelező megvenni de szerintem ez már tényleg abszurd. Valami hasonló tápot jobb áron esetleg tud ajánlani valaki? Kilónként kb.2000 forintot szánnék rá.

2017. ápr. 12. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden tápnak van bevezető ára. Amikor a forgalmazó úgy gondolja, beépült a tudatba a tápja, máris hozzáigazítja a többi hasonló minőségűhöz az ő árait. Plusz évente emelik az árakat.
2017. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ezt értem,de azt nem,hogy mihez viszonyítják? Magasan a legdrágább az összes táp között..
2017. ápr. 12. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg nézd meg az acana tápot.
2017. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Brit Care tápok, jó áron, kutyának és macseknak is. Webtáp.hu-n van mindig.
2017. ápr. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Taste of the Wild?
2017. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!