Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha nem igazán akarnak gyógyuln...

Ha nem igazán akarnak gyógyulni a macskám sebei akkor állhat valami súlyosabb betegség a háttérben?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 13. 18:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
valószínűleg valamilyen fertözés, főzzél kamilla teát azzal borogasd, ha nem hat akkor fordulj vele allatorvoshoz
2017. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Állatorvos mit mondott?

Mitől vannak egyáltalán sebei?

2017. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mr gyanakszom hogy hülye az állatorvosom, mert már százszor elvittem és még mindig sebes, még rondább
2017. ápr. 13. 21:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Vidd máshoz. Embernél vitaminhiány is okozhat lassú sebgyógyulást, gondolom, macskáknál is.

Próbáld ki a macska Béres cseppet, állatpatikában kapható. Lehet, hogy a Pingvin patikában is, mert újabban ott van pár állatgyógyszer.

Mitől lettek a sebek?

2017. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kanos kandúr volt harci sebekkek 7 évig. Aztán tavaly ivartalantattan december végén. Meg oltattam. De csak idén elöször, még lessz az ismétlő. Szóval lehet harci sebek megszokásból? De nem tudja kikezelni. Már egy hónapja sebes a feje, hordom oda de egyre rondább.
2017. ápr. 13. 22:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne te tartsd el az állatorvost! Tényleg vidd máshoz. Szokták itt írni a betadine-t, hogy azt lehet alkalmazni kutyán, macskán is, most rá is kerestem, tényleg sokan írták. Ellenben bár rákerestem úgy általában állatorvosi oldalon nem találtam ilyet.

Biztos van másik orvos a környéken, próbáld meg. Ha elfertőződött, gennyes, gyulladt, akkor először azt kell kezelni, mert különben nem gyógyul be a seb. Szivárog-e belőle valami? Esetleg tályog? Ilyen kérdések merülnek fel. Próbálkozz másik orvossal, csak ezt tudom ajánlani. (A Betadine pedig fertőtlenítő).

2017. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gyulladt neki és egyre nagyobb a seb, hát lehet most már tényleg máshova viszem, mert ez nem tudja ki kezelni. Csak ő van itt közel az a baj.
2017. ápr. 14. 07:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én cicamnak már évek óta van egy karmolás az orrán ami nem akar begyogyulni. Kap Béres cseppet es kentem is neki neogranormonal, de semmi. Nincs elfertozodve, mégsem gyógyul. Én annak tulajdonítottam, hogy már idős és nem regenerálódik úgy a bőre mint régebben.
2017. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az is lehet, de ez már nagyon csúnya gyulladt nedvedzö és egyre rodább.
2017. ápr. 14. 17:20
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azert, mert betalyogosodott neki. Addig menj amig valamelyik doki rendesen ki nem tisztitja neki. Ki szoktak mosni, boditasban.
2017. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!