Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ugrál be a macskám...

Miért ugrál be a macskám mindig a fagyasztóba?

Figyelt kérdés
Van egy lakásban tartott macskám és, ha észreveszi, hogy a konyhába megyek gyorsan beszalad a konyhába, hátha a fagyasztót nyitom ki és ha kinyitom bemegy a fagyasztóba. Múltkor nem vettem észre, hogy beugrott és körülbelül fél órát lehetett a fagyasztóban, amikor észrevettem. Mivel azt hittem hogy ennyi idő után már biztos fázik kivettem és elfelejtettem visszacsukni a fagyasztóajtót és vissza is ugrott. Nem szokott semmit megenni esetleg, ha talál bent valamit ami zacskóban van, akkor a zacskóval együtt azzal játszik, de a macskának akkor sem a fagyasztóban a helye mivel ott tárolnám a kajákat emellett akármikor meg is fázhat, de egyszerűen nem tudom leszoktatni róla. Miért csinálhatja ezt?

2017. ápr. 14. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ennyire nem lehetsz szerencsétlen. Te dolgod jobban odafigyelned rá, főleg ha tudod, hogy beugrik. Egyébként nem is túl higiénikus. Bármilyen oka is legyen rá, ne engedd.
2017. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Macskáknak vannak fura szokásaik, de figyeljen oda ne engedd hogy bemenjen, egyszer bemegy és egy napig bennmarad, már csak mirelit macskád lesz.
2017. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak a zárt doboz ami vonzza. Adj neki valami nagy papírdobozt.
2017. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
melege van, engedd neki, hadd húsoljon.
2017. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1 napig biztos nem fog bent maradni, mert szoktam vele játszani így gyorsan feltűnne, ha egyszer nincs meg. :) Odafigyelni odafigyelek rá különben nem venném észre, hogy bent van. :) A doboz megpróbálom, de nem hiszem, hogy az a baja, mert elég sok zárt hely van és ezek közül csak a fagyasztó érdekes neki. :D
2017. ápr. 14. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is szereti a hűtőt. Pedig nálunk a lakás is hűvös, melege sem lehet.

Szerintem ez csak amolyan macskás dolog. Ne engedd neki és kész. Annyira azért nem nehéz.

2017. ápr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mittudoménvalaminév válasza:
100%
Hát biztos ott a hús :D
2017. ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meghalok ezen a sztorin :DDD Hatalmas arc a macskád!
2017. ápr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!