Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lesz a cicámmal majd két...

Mi lesz a cicámmal majd két hétig?

Figyelt kérdés
Megyünk nyaralni,a macskát ugye nem vihetjük. Megszokta,hogy mindig van itthon valaki,soha nincs egyedül.Amig távol leszünk,reggel-este jönnek etetni,itatni.Nem fog megőrülni,szétrágni,szétborítani mindent? Vagy hová lehetne beadni,ahol 0-24-ben felügyelnek rá?
2017. ápr. 15. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a macskának a legjobb, ha otthon maradhat, a megszokott környezetében. Akkor őrülne meg, ha beadnátok valahova.

Ne aggódj, ha lesz aki eteti őt akkor nem lesz gond.

2017. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak cicapanziok, de én is azon a véleményen vagyok, hogy jobb a megszokott környezet neki.
2017. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mennek etetni-itatni-almozni, akkor nem lesz gond. De ha gondolod, és Pest környékén laksz, akkor írj, tudok egy nagyon jó helyet!
2017. ápr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Sajna nem Bpest környékén lakunk! Remélem nem lesz gond vele,nem változik meg a viselkedése!
2017. ápr. 15. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:
en kiraknam a hazbol es kesz, amig tavol vagyok majd vadaszik az vagy lop foltalalja magat
2017. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ismerősöd aki oda tudna költözni hozzád két hétre? Én így szoktam, egyik jó barátnőm a cica szitter. Így valaki foglalkozik vele este és nincs annyira egyedül.
2017. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5# Te aztán jópofa vagy! Ő panelcica ,még soha nem volt utcán 7 év alatt,úgyhogy egerészés,kajakeresés nála nem menne!

6# Talán lesz valaki,de nem nagyon akar ideköltözni 2 hétre,reggel-este ellátja,egyelőre ennyit mond! Fűzöm még,hátha...

2017. ápr. 16. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!