Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap este csorgott a cicám...

Tegnap este csorgott a cicám nyála, de nagyon, aztán reggelre elmult. Mitöl lehetett?

Figyelt kérdés

#macska #nyáladdzás
2017. ápr. 17. 09:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem volt habos, de nagyon csorgott. Kinti benti. Megrághatott valamit? A másik cicám lábára kentem este féreghajtó pasztát, ő meg lábon harapdálta játékból, attól is lehetett? Vagy mérgező növény? Anyám este a papagály ketrec tetejére tett egy száll száraz növényt ami ezüstre volt festve. A húsvét miatt díszítgetett azért tette oda, és a cica a ketrec tetején is szokott lenni. Azt rágta meg? Mitől lehetett? És nem kárositotta meg valamilyét? Már nem nyáladzik egyáltalán és eszik játszik.
2017. ápr. 17. 10:06
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nem lehet olyan nagy a probléma. Azt mondod, hogy nem habzott, szóval szerintem nem vegyszer, vagy mérgező növény. Vannak olyan cicák, amik alapból nyáladzanak, az enyém is ilyen. Olyanok is vannak, amik akkor nyáladzanak, ha boldogok. Amúgy ha elmúlt szerintem nem kell aggódnod, de elviheted állatorvoshoz is a biztonság kedvéért.
2017. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A kutyáknál durvább mert belőlük több van !
2020. jún. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!