Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb alutasakos?

Melyik a legjobb alutasakos?

Figyelt kérdés
Whiskas,KiteKat,Friskies,Prevital,Felix,GourmetGold.Ezek közül melyik a legjobb?Ezek olcsók és kb minden boltban kapni.Szárazból IAMS,purina one,rossmannos steril és néha N&D.Nem a legolcsóbbak és minőségileg sem a legjobbak de így jól kijövök árban és a cica is szereti.Az alutasakosat is szereti de olcsót és jót találni nem egyszerű,alusból napi 1db.A minőségiek nagyon drágák, royal canin,animonda,acana stb.Nagyon drága és most ezek közül kéne választani.A kérdésre válaszoljatok! Előre is köszi! :)

2017. ápr. 17. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én cicám nagyon szereti a Felix alutasakost, és szokott kapni Gourmetet is.

Száraztápból Royal Canint kap, mióta nálunk van nem váltottunk, mert imádja.

2017. ápr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Az első hármat kapásból kizárnám.

A többit úgy hasonlítsd össze, hogy olvasd el az összetevőit, és amelyiknek legmagasabb a hústartalma (ami nem egyenlő az állati eredetű melléktermékekkel, mert az nem hús), azt válaszd. Így látatlanban szerintem a Gourmet Gold lehet a legjobb ezek közül.

2017. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Amúgy nedvesből a gourmet gold a kedvence és az iams de ezeket nem mindig tudok venni,legtöbbször a rossmannban szoktam.
2017. ápr. 17. 21:37
 4/8 anonim ***** válasza:
A Previtalból a múltkor vettünk olyat, ami elég magas hústartalmú volt, nem alutasakos volt, de nem is konzerves, ezekhez a májpástétomokhoz hasonló csomagolásban volt, remélem, érted, mire gondolok. :D Illetve, ha van Aldi a közeletekben, azt érdemes megnézni, az Aldi sajátmárkás (Shah) macskakajáját nagyon dicsérik.
2017. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát a prevital nem a legnagyobb kedvence de majd megnézem,szerintem az alutálcásra gondoltál:) Aldi sajnos nincs a közelben,de van tesco,lidl,rossmann,stb.Állateledelbolt is van de nem túl nagy a választék,a legtöbb macskakaja (kivéve royal canin,cat chow,N&D)kapható a rossmannban is olcsóbban,Iams,purina one,felix stb.én csak ritkán járok oda inkább kutyakaját szoktam vanni.Ha tudtok valami jó minőségű nedves eledelt ami árban megfizethető akk.légyszi írjátok le!(Csak ne a royal canin legyen mert 3000 nél is több 1 kg,alutasakosbél meg majdnem 400 ft 1 db) Köszi a válaszokat :)
2017. ápr. 18. 08:30
 6/8 A kérdező kommentje:
Voltunk Halason vásárolni bementem a müllerbe vettem purina one alutasakost,gourmet a la carte-t,és gourmet soupe-t(levest),felixet,pro life-t.Ezek elég drágák voltak,a pro life 90%os hústartalma van a gourmet levesnek 32%haltartalma a többinek kevesebb.Az aldiban is voltam vettem shah ot,topixot ,ezeket amiket ajánlottak.Nem tudom mi ebben olyan különleges mert olcsó és 4%hústartalma van olyan mint a tescos vagy a lidl os.
2017. ápr. 18. 19:53
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak ez egy kivételes alkalom volt nem tudok sűrűn ilyen helyeken vásárolni
2017. ápr. 18. 19:54
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy a legjobb árban es minőségben a pro life volt ajanlani tudom!
2017. ápr. 18. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!