Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nemsokára fialni fog?

Nemsokára fialni fog?

Figyelt kérdés

Én is az ivartalanítás híve vagyok, de ez a mamámék macskája és nincs jogom ehez...

Szóval a cicának nagy a pocakja, keveset eszik, nagyon bújós és nyalogatja ott ahol a kismacskák meg fognak születni.


Sajnos nem tudom, hogy hanyadik napban van...


Nemsokára itt az idő?

Előre is köszönöm!



2017. ápr. 18. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen lehet már ma, de a napokban valószínü lefial.
2017. ápr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És tudok neki valahogy segíteni?

Vagy elég ha csak ott vagyok vele?

Simogassam?

2017. ápr. 18. 16:18
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm!💞
2017. ápr. 18. 16:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Csinálj neki egy fedett kuckót, amiben legyenek rongyok, törülközők. Az ellés elég gusztustalan és véres tud lenni, így pedig könnyebb feltakarítani utána, mert csak kimosod a rongyokat. Lehetőleg lakásban legyen, nyugodt helyen, ne kelljen tartania más macskáktól vagy kutyától.


A kicsikkel egyáltalán nem kell foglalkozni, azt a mama cica megoldja, de neki adj enni, inni, akár vidd oda elé, ha már megszülettek a kicsik, mert neki ilyenkor sok energiára van szüksége. Ennyi, utána megoldja magának.

2017. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igazából eléggé be tudok pánikolni szóval izgulok...
2017. ápr. 18. 17:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kezdek el papolni, tudod miről van szó

Próbálj hatni a mamádra szerintem, hogy több ellés ne legyen a macska érdekében is. :/ Nem annyira drága a műtét, ha havi 3-4 ezrével tenne félre is meglenne még a következő tüzelés előtt.Próbáld rávenni

Amúgy annyit tudsz tenni, hogy csinálsz neki több puha, meleg dobozt védett helyen.És majd ő kiválasztja melyik tetszik, melyiket találja biztonságosnak.

És figyelj oda rá, ha gond van a szülésnél akkor orvos.

2017. ápr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Éjfélkor 4 gyönyörű kismacska látott napvilágot. Mamám átgondolta az ivartalanítást és beleegyezett.

Köszönöm a segítséget!

Szép napot!💞

2017. ápr. 19. 09:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez szuper hír!

Gratulálok a kicsikhez.

És jó döntést hozott a mamád!

2017. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. ápr. 19. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!