Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinti-benti nőstény macskát...

Kinti-benti nőstény macskát ivartalanítás utáni napokban ki lehet engedni vécézni?

Figyelt kérdés
A macskánk kint is, bent is annyit van, amennyit akar, viszont a dolgát odakint végzi. Mivel nagyon hideg volt a tél, megpróbáltuk idebent alomra szoktatni, de akárhányszor rátettük, úgy ugrott le róla, mintha tüzes vas lett volna a lába alatt, inkább kikéredzkedett mínusz 20 fokban is. Aggódom, mert szombaton fogják műteni, és mindenhol azt olvasom, hogy műtét után muszáj pár napig bent tartani. Hogy fog vécézni, ha nem hajlandó almot használni?
2017. ápr. 18. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kintről földet lapátolj az almos tálba neki.
2017. ápr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én maximum úgy engedném, hogy utána ha kell, kézben visszaviszem. Az a lényeg, hogy ne kóboroljon varrattal a hasában, a vécézéstől nem lesz baja.
2017. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor gyogyult a cicam laba en is csak annyi idore vittem ki mig elvegezte a dolgat.Bar neki ez nem igazan tetszett ugy,hogy voltak kergetozesek.
2017. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Arra az egy hétre legyen csak bent. Ha van neki alom kirakva, akkor használni fogja, ha nagyon kell neki.Ha mégsem,akkor meg feltakarítasz utána.

Ne engedd ki.Ott van egy nagy vágás a hasán, csak műtét, nehogy elfertőződjön vagy más macska megpiszkálja neki.

Gallér amúgy nem lesz rajta? Mert általában szoktak adni, azzal meg alapból nem mehet ki, felakad valamire.

Maradjon bent, ha rájön a szükség úgyis használni fogja az almot.

Bár nekem az egyik cicám elég nehezen vette rá magát, szorulása volt a végén,addig tartogatta.

De inkább ez, mint hogy baja legyen kint.

2017. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az első nagyon jó ötletet adott, sima homokot fogok az alomtálba tenni. Igazából én is meglepődtem az almokon. Utoljára kb. 10 éve használtam, akkor még mind színében, mind állagában a homokra hasonlított, amiket most lehet kapni, azok meg olyanok, mint a sóder. Nem csodálom, ha nem tetszik a cicusnak. Az meg nem érdekel, ha nem szagtalanít, ha belecsinál a cica, majd kicserélem az egészet, a homok ingyen van. :-)
2017. ápr. 19. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!