Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az ivartalanítás híve vagyok,...

Az ivartalanítás híve vagyok, a már felnött cicáim is ivartalanok, de néha, olyan jó lenne kiscicákat simizni. Hol tudnák?

Figyelt kérdés
:))) tudom, hülye ötlet, de arra gondoltam, hogy pl egy menhelyen, ahol nem csak simizném, hanem kitakarítanám a kenelljüjet stb. Engednék?

2017. ápr. 19. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Menhely ideális erre a célra. Sőt, még fizetett macskagondozói állást is tudok menhelyen :)
2017. ápr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az szupi lenne. Hol jelentkezzek? Hozzám a noé van közel, bár nem a pénz motivál leginkább, hanem, hogy cicázhassak, persze munka fejében.
2017. ápr. 19. 15:43
 3/12 anonim ***** válasza:
nekunk vannak kiscicaink nemreg szulettek, 1 honaposak kb.
2017. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:))) oké megyek simizni. Mennyibe van egy óra simi?
2017. ápr. 19. 17:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,hogy a Cicamentő angyalok szoktak segítőket keresni a cicáik gondozásához.
2017. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38 szazalekos vagyok, vegyel magadhoz parat vagy ha kell valakinek macska vidd el nekik, am kajak.fizetnel a simizesert??
2017. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg kismacska születik ilyen tájt, rengeteget ki dobnak azonnal az utcára.

Lépj be cicamentős egyesületekbe és ha hozzád közel jeleznek kidobott cicát, akkor segíts nekik, vidd el nekik vagy ideiglenesen fogadd be őket, amíg nem találnak végleges gazdát.

Így jót is teszel és a kiscicás igényeid is kielégednek.:D

Megértelek egyébként, tényleg tündériek a kismacskák, amikor állandóan játszanak és minden érdekli őket. De jól döntöttél az ivartalanítással, mégha most nehéz is.

2017. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a jó ötleteket. 38 százalékos csak vicceltem:)))) de ha nem kell a lé hát csak még jobb nekem:))
2017. ápr. 19. 17:45
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, a Szentendrei Árvácskába keresnek cicagondozót, napi 6 órás munka heti 5 napon. Természetesen mint önkéntes is mehetsz, ekkor ugyan nem jár fizu, de akkor mész, amikor szeretnél és időd engedi.

Látogass el egyszer oda, ha nincs túl messze neked, és keresd a menhelyvezetőt, vele meg tudod beszélni mindkét lehetőséget (a fizetett munkát, vagy az önkéntes cicababusgatást is). Kb. 100 cica van, ilyenkor általában picik is vannak, úgy lesz kit simogatni. :)

2017. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi ez szuper:))) nincs is messze.
2017. ápr. 19. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!