Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak?

Mi baja lehet a cicámnak?

Figyelt kérdés

1 éves 2hónapos cicám vemhes nem tudni hogy hány hetes de elég nagy a pocakja. Nagyon szeszélyes cica utálja a simogatást ha ölben van de tegnap bujt hozzám a kedvenc ágyán feküdt és fészkelődőtt közben morgáshoz hasonló hangokat adott ki mintha fájna neki valami meg néztem neki "ott lent" és nagyon sűrű vér jött neki foltott is hagyott maga után én ekkor azt hittem hogy fialni fog. Viszont utána fogta magát és elaludt.... Azóta jobban van de nem tud a fenekére leülni a vérzés azóta is meg van neki ugyan olyan sűrűn jön neki, széklete normális. Vajon fél a "szüléstől" vagy valami komplikáció lépett fel vagy csak hamarosan fialni fog?


Köszönöm előre is a válaszokat.


2017. ápr. 21. 10:20
 1/5 anonim válasza:
100%
Vidd orvoshoz sürgősen, ha vérzik!
2017. ápr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vérzés esetén azonnal állatorvos!
2017. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Doki sürgősen. Méh gyulladásra gondolok.
2017. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz a tenyésztéshez/elletéshez, akkor miért szaporítasz???

Sürgősen orvoshoz kellene vinni, mielőtt lassú kínok között meghalnak benne a kiscicák, ő pedig hullamérgezést kap.

2017. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett a cicával?
2017. máj. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!