Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lessz egy igazi fajtatiszta...

Lessz egy igazi fajtatiszta tk s szuper cicám, még nem mostanában, de már a nevén töröm a fejem. Tudnátok neveket ajánlani?

Figyelt kérdés
Main coon lessz:)

2017. ápr. 21. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány lesz?
2017. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fiu és lány neveket írjatok légyszi. Valami különlegest, ami szerintetek az, és main coon nagyságára illik. Magyar is és külföldi is jöhet.
2017. ápr. 21. 22:37
 3/8 A kérdező kommentje:
Kitalált név is jöhet
2017. ápr. 21. 22:39
 4/8 A kérdező kommentje:
Én gondoltam, ha fiu lessz richard parkerre is, de nem tudom az tán nem passzol egy main coonhoz. Már tuti lessz, a szerelmem. Meg is van a szuper tenyésztő, de már most agyalok a nevén:) írjatok
2017. ápr. 21. 22:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt a tigrist hívták richard parker nek [link]
2017. ápr. 21. 22:52
 6/8 Kata-92 ***** válasza:
Volt egy film egy lány oroszlánról Elza a vadon szülötte volt a neve és volt egy második része az Elza a kölykei én pont ezért Elzát akartam a nőstényemnek, de végül Ellissának lett törzskönyvezve és az is tetszik szóval marad. Kandúrom is lesz (tenyészteni szeretnék, szintén maine coon) a Simba tetszik, de az sok van szóval nem az lesz, azon még én is agyalok.
2017. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lesz, egy sz, mert ha két sz lesz nagy baj lesz.
2017. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én megvárnám, hogy milyen lesz, és arról nevezném el.


A maincoonok nagyon beszédesek tudnak lenni, lehet beszélgetni velük, ha szerencséd lesz.


Lehet, hogy majd mond valamit, amiről elnevezheted.

2017. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!