Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi kell ahoz hogy egy macskána...

Mi kell ahoz hogy egy macskának fele más legyen a szeme?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan genetika. Ezt általában öröklik, a fehér színűeknél elég gyakori, de a kereszteződéseknél is előfordul, olykor teljesen random jelenik meg egy-egy felemás szemű cica az alomban.
2017. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
esetleg fél pár kontaktlencse :D
2017. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Akkor hogyha egy fekete fehér sárga szemű házimacska "párzik" egy ugyan ilyen macskával [link]

Akkor lehetséges hogy lesz felemás szemű cica?

2017. ápr. 23. 23:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de ezt nem lehet tudni, tenyészteni sem lehet, szóval a véletlen műve.
2017. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
☺ hát remélem lesz 😀
2017. ápr. 24. 13:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Heterokrómia amiről beszélsz, nagyon érdekes jelenség, embereknél is előfordul, kutyáknál pedig a huskyknál a leggyakoribb.

Nem tenyészhető, nem hiszem, hogy megállapították volna, hogy milyen szülőktől, milyen gyakorisággal fordul elő a "rendellenesség". De azt szinte biztosra veszem, hogy nem olyan alapon, hogy sárga+kék=zöld szemek, vagy zöld és kék szem.

Egyébként csak megerősíteni tudom, hogy fehér színű macskáknál gyakoribb, úgy tudom, hogy süketséggel, vagy legalább nagyothallottsággal járhat náluk.

2017. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van egy ember akinek van egy kékszemű huskyja és egy barna szemű boxerje nekik született egy felemás szemű kutyájuk az egyik szeme kék a másik meg barna és tök menő hogy ilyen van ☺
2017. ápr. 24. 21:35
 8/10 anonim válasza:
Nekem volt egy sárga és zöld szemü házicicám.
2017. ápr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
😃
2017. ápr. 29. 11:08
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem kék-zöld(kicsit barnás, sárgás) szemű fehér cicám van. de szerencsére ő nem süket:)
2017. ápr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!