Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szokott követni a macskád?

Szokott követni a macskád?

Figyelt kérdés
Régen a kutyám mindig a nyomomban volt de azt még értettem hiszen őrzővédő. De a macskával annyira viccesen nézünk ki, hogy bárhova megyek jön utánam :)
2010. máj. 14. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Mint az árnyék..:-))
2010. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem is szokott. Ha kimegyek a szobából,átmegyek a másikba akkor jön velem. Sőt ha én alszok (legyen az éjszaka,vagy csak délutáni pihi) ő is bedobja a szunyát,sőt velem együtt kel fel:)

Amúgy én nem is értem,mert úgytudtam hogy a macskák magányos állatok...

2010. máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem is mindig követ.

Ha előremegyek postát nézni, akkor elbújik egy tuja alatt és ha odaérek rámront (:D) de ha hátramegyek a kertbe akkor is ott üldögél mindig mellettem. Ha pedig a házba akarok bemenni iradtlan rohanásba kezd hogy tudassa a tálja mellett hogy most én jövök :D:D

L/23

2010. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha éppen nem mélyen alszik, és kimegyek a szobából, ő is jön velem, hazaérek, onnantól kezdve addig követ amíg le nem ülök/fekszem és hozzám bújik. Reggel mindig fél és háromnegyed 6 között be szokott a lakásba jönni, és kaja után egyből hozzám jön be, amint felkelek, akkor ő is felkel és megint követ. :) Imádom őt .
2010. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

amikor kicsi voltam, volt egy cicám, nagyon szerettem, ő is engem, fel szokott kísérni a boltba vásárolni, leült a boltajtóba, megvárt és hazamentünk....

azóta már felnőttem, elköltöztem, pár éve anyu kapott tőlem egy másik cicát ő anyu cicája, amikor megy haza a munkából a cica megy elé a buszmegállóba :)))

2010. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem még az illemhelyre is követnek,de komolyan.Leülök a helyre és felugranak az ölembe,és ott dorombolnak,amíg ki nem megyek.Méghogy a macska nem tud szeretni és ragaszkodni?
2010. máj. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
úgy tesz, mintha nemis érdekelném, de valahogy mégis mindig ott van, ahol én :)
2010. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hell-ikon ***** válasza:

Ide kb. 50 méterre van egy cukrászda, ahova járok finomságokért.

Volt, hogy még oda is elkísért az egyik cicám (3 van):).

A követés nálunk általános dolog, de a fenti eset volt a "kiugró" dolog.


A másiknak meg az a heppje a követésen túl, hogy rajtam alszik. Este vagy délután, hasamon vagy a hátamon, esetleg az oldalamon neki aztán tökmindegy.:D

Pedig nem vagyok egy nagy darab.:D

2010. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!