Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska hogyan szerethet meg...

Macska hogyan szerethet meg valakit?

Figyelt kérdés

Nem rólam szól, max egy általános kérdés, de itt a példám. Volt már pár macskám, összesnél én voltam az első. Mostaninak szinte az anyja. Semmi különöset nem csinálok, nem csak én vagyok neki. Enni adok, alomcsere, simi, tutujgatás, és játék. Sosem kiabálok, persze van, hogy azért megnevelem. Kicsit túl tutujgatom. Mindig beszélek hozzá stb. Faterom ha hozzá ér, sír. Nekem rengeteg dolgot megenged, van h durvulunk, de van h megkerget xd. Mintha macska tesó lennék. Van egy másik macska, nem az enyém, de olyan második szám vagyok nála. Nem velem nőtt fel, de ha a gazdája napokig nincsotthon, velem van, simi stb. A lényeg, hogy valamiért akárhány macskám volt, nagyon közel engedett mind magához. Mondják a macska ilyen meg olyan blabla önző stb. Ilyenkor nevetek.


De hogyan lehet a szeretetét kiérdemelni?


2017. ápr. 24. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyél macska suttogó:)
2017. ápr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igeeeen macska pszichologus xd
2017. ápr. 25. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszinte szeretettel lehet kiérdemelni. És te szereted.

Én is csak nézek, azokon, amiket a macskákra mondanak, máskor meg hülyét kapok tőle. Az én cicám nem olyan, a mi kapcsolatunk teljesen oké, én is ezt a macska tesót érzem, csak másképp fogalmaztam meg magamnak. Mikor önző macskákról beszélnek én csak nézek.

2017. ápr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaja...amikor azt mondjak onzo, szamito es csak ahhoz szokik ahol kajat kap...ahany macskam volt, egikre sem volt ez igaz.

Sot, a macska az embert is megszokja. Ha nincsott, hianyolja, keresi stb

2017. ápr. 28. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!