Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj ha a macskám megette egy...

Baj ha a macskám megette egy madár tollait majd kihányta? Ha maradt a gyomrában nem lesz tőle valami komolyabb problémája?

Figyelt kérdés
Tudom, nem jó hogy szegény madarat bántotta, de napközben nem voltunk itthon, csak azt láttuk, hogy tollakat hányt és egy madártetem maradvány van a kertben :S.
2010. máj. 14. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
akor már nem baj.. legalább is a macskának nem baj.. a madárnak.. meg mindegy:D a tollakat nembirja megemészteni valószínűleg azért hányta ki.. nem lesz baja fél éves cicámnak a halszálkától se lett baja:) a macskák gyomra hozzászokott az ilyenekhez.. és bennük van a vadászösztön:) ne aggódj
2010. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, már nagyon megijedtem, mert még ilyet nem láttam, hogy 1. tollat is evett 2. kihányta a tollat. Ilyenkor meg ugye állatorvost nehezebb találni :S
2010. máj. 14. 20:53
 3/3 anonim válasza:
Nincs baj ne aggódj. Az én círmosom most 3ik éves, és rendszeresen fogja a madarakot, pedig próbáltam leszoktatni de nem megy, na nem lényeg, hanem ha kihányta jó, mert nem marad a gyomrába. Ha maad, bizony gyomorgyulladást is kaphat.
2010. máj. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!