Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az normális ha egy macska...

Klauccka kérdése:

Az normális ha egy macska orra vérzik?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon nagy baj van már pár napja észleltem hogy a cicám orra és nem tudom mit csináljak ?? Miről lehet ez ? Mi okozhatna? Egy idős macskarol van szó

2017. ápr. 28. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem normális. Állatorvos megnézi.
2017. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az borzasztóan nagy baj, és azonnal állatorvoshoz kell vinni, tehát holnap reggel!!!

Ráadásul hosszú hétvége lesz. Légy szíves ne várd meg a keddet, már ha eddig vártál!

2017. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Valakinek van ötlete hogy. Mitől lehet ? Megmérgezhették ? Mert csak erre tudok gondolni
2017. ápr. 28. 21:38
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha már pár napja észlelted, akkor ha méreg lenne, már rég nem élne.

Vidd sürgősen állatorvoshoz. Most mi itt hiába tippelgetünk, mert fogalmunk sincs. Meg kell vizsgálni, vért venni tőle, stb.

2017. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet sokfele betegseg tunete.

Trauma fejsérules belso verzes macskanátha vérzékenyseg szivfergesseg stb orvos kell

2017. ápr. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az én macskámnak is vérzett az orra egy héten kereszrül. Elkapta a macska náthát. Az elején csat tüsszentett de késöbb a tüsszentésekkel vér jött. Az állat orvos adott neki gyógyszeet és elmult. Vidd el mindenképp.
2017. ápr. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem is idős a macskám
2017. ápr. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Macskanátha okozhatja. Doki kéne neki.
2017. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bármi lehet; fejsérülés, K vitamin hiány, betegség.

Állatorvosi ügyeletre vidd be.

2017. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére csak valami allergia patikában vettünk neki orrcseppet amit az állatorvos mondott és szerencsére elmúlt neki 😋😎
2017. máj. 3. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!