Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő alatt szokik össze...

Mennyi idő alatt szokik össze egy kutya és egy macska?

Figyelt kérdés
Volt már macskánk és nagyon jól megvoltak a kutyusunkkal. Sajnos elpusztult,kaptunk egy macsekot,10 hetes,de irtó undok a kutyával. Pedig szegény óvatos lenne,rá se morog,mint egy szfinx úgy ül,ha a cica közelít,az meg kapkos felé,meg puffog. 5 napja van itt a cica, de egy centivel sem ment hozzá közelebb,mint első nap. Van olyan macska,aki nem "alkuszik" meg?
2017. máj. 2. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:

A cicák, ahogy az emberek, nem egyformák.

Ha a kutyus továbbra sem veszti el a türelmét, akkor a cica megszokja pár nap, egy hét alatt és minden rendben lesz.

Mi felnőtt cicával jártunk így, akinek ráadásul voltak nagyon rossz kutyatapasztalatai és ők is összeszoktak.

A kiscica fél és azért viselkedik így.

A rosszabbik eset, (erre is volt nálunk példa) amikor a cica annyira szereti a kutyánkat, hogy miatta aztán semmilyen kutyától nem fél és emiatt, ha kijárós nagyon nagy baj is érheti.

2017. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha már kicsiként olyan, akkor nem fog változni.

Volt egy pitbull-kaukázusi keverékem, aki tüneményes volt, de a macskám nem volt képes nem bhászogatni. Viszont a fia, na az szó szerint a kutyán aludt, és addig a kutya nem mozdult meg, amíg a macsek le nem szállt róla.

Vele pajtiztak, meg nyalifali, az anyját meg heccből megkergette mindig, mert imádta, hogy nagy a pofája, utána meg elfut. :D

2017. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem normalizálódik a helyzet,sajnálom a kutyámat,hogy neki kell befeszülni a kis xaros miatt. Még ő alázkodik meg. Annyira boldog volt,mikor meglátta az új cicát,meg volt vele szokva,hogy bratyizik,most meg csóri a hátára fekszik és megadja magát.
2017. máj. 2. 18:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez macska függő. Az én cicám a nagy kutyáktól fél, de párom mopszát imádja. Ők mondjuk nagyjából egy méretűek, szóval elvannak, együtt szoktak aludni meg játszani.
2017. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
a mopsz nem kutya. :P
2017. máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom hogy későn írok, de miért vettetek macskát ha láthatóan nem szereted őket?
2017. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Későn írsz.

Nem vettünk,hanem kaptunk. Arról sem esett szó,hogy nem szeretem a macskàkat. Jóba is lettek, sokat játszanak. Az anya macska helyett a kutya edzi.Aranyosak együtt,de változatlanul a cica a szemtelenebb. Úgy ront rá a kutyára,mintha meg akarnà vacsorázni.

2017. máj. 26. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!