Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Otomectin gél után?

VikiRicky kérdése:

Otomectin gél után?

Figyelt kérdés
Otomectin gél után másnap kitörölgethetem a cica fülét? Jó jel, hogy a tegnap esti első kezelés után ma reggel olyan lett, mintha fülzsír lenne a fülében? Nem olyan állagú, mint amikor az atka miatt lett ronda a füle, és az atka miatt nem szokott ilyen gyorsan ronda lenni a füle.... Ugyan kevesebbet vakarja és rázza, de megijesztett, hogy ilyen "sötét fülzsír"-szerű valami van a fülében....

#macska #fülatka #Otomectin gél #fülrühesség #sötét fülzsír
2017. máj. 3. 09:41
 1/2 anonim válasza:
Szerintem kitörölgetheted, nyilván a gél valamennyire oldja azokat a barna foltokat. A gélre, ha jól emlékszem rá is van írva, hogy valamilyen időközönként érdemes ismételni a kezelést. 2 hetente ha jól emlékszem, de ennek neten érdemes utána járni.
2017. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor kitörölgetem neki :) Igen, rá van írva, 7 nap múlva kell megismételni, aztán ha szükséges, akkor 14 nap múlva még egyszer. :)
2017. máj. 3. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!