Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt ma a cicám. Most...

Meghalt ma a cicám. Most tudtam meg. Hogyan dolgozzam fel? Mikor lessz könyebb.

Figyelt kérdés
Belehalok úgy fáj.tegnap még itt dorombolt élvezte, ahogy simogatom meleg testén a kis bundikáját, és már csak fekszik hidegen élettelenül, azt sem tudom hol. Elütötték hajnalba. Percenkét 1 kocsi halad el olyankor ott. Ivartalanított másfél éves cicukám volt.nyakörvel. el temetni sem tudom:(((((

2017. máj. 3. 16:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Segítsetek. Pár kedves szó is számít. Köszönöm nektek.
2017. máj. 3. 16:22
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod hol biztos hogy elütötték? Furcsa, mert az ivartalanitott cicák nem barangolnak messze.
2017. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Az idő segít. Én is majd belepusztultam a fájdalomba, amikor a nyuszim itt hagyott teljesen váratlanul. Úgy éreztem, soha nem múlik a fájdalom. De az idő tényleg segít.

Addig pedig ne tartsd vissza a könnyeidet, mert a sírás megtisztítja a lelket.

2017. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Azért macskát nem igazán szoktak feldolgozni. Arra ott van a többi haszonállat (pl. sertés).

Honnan tudtad meg, hogy meghalt? Azért nem kellene otthagyni, gondolom valaki látta hogy elütik és ő szólt...

2017. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Sírd ki magad kedves Kérdező és gyújts egy kis gyertyát az emlékére.

Vigasztaljon a tudat, hogy gyorsan ment el szegényke és nagy valószínűséggel nem szenvedett.

Szerezz egy másik cicát akit szerethetsz, de ne engedd ki felügyelet nélkül, különösen nem olyan helyen, ahol percenként mennek el autók.

Csoda, hogy eddig is megúszta szegénykém!

2017. máj. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Percenként 1 autó. Csendes kihalt olyankor az út pláne éjjel 1órában 2 kocsi. De köszi aranyos vagy!!!!Még sosem ütöttek el ott cicát, fényvisszaverő nyakörv volt rajta. Biztos egy száguldozó állat volt.
2017. máj. 3. 17:02
 7/10 A kérdező kommentje:
Ki pontozza le a kedves válaszolókat?
2017. máj. 3. 17:03
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
en tudok adni ingyen kiscicat ha kell.
2017. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon sajnálom.Én vasárnap éltem át ugyanezt.Ha beteg egy cica,akkor valamennyire fellehet készülni az elvesztésére,de ez így annyira felfoghatatlan. Majd idővel jobb lesz.Velem még sok év után is előfordul,hogy könnyes lesz a szemem,ha a legkedvesebb cicám eszembe jut.Egy új cica biztos segítene,csak kicsit várj vele.
2017. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Részvétem. Szörnyű lehet.
2017. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!