Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudom hogy terhes a...

Honnan tudom hogy terhes a macskám?

Figyelt kérdés

2017. máj. 3. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tüzelt, és kinti, vagy járt kint, akkor szinte biztosan az.

Onnan tudod, hogy láthatóvá válnak a csecsbimbói, elkezd nőni a hasa.

Ha gyanús, akkor vidd el állatorvoshoz, ő meg tudja állapítani, és ivartalanítja is.

2017. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi fe nekem úgy tűnik hogy nemsokára meg fog szülni, mert ragaszkodik hozzám és egyfolytában nyalogatja magát.
2017. máj. 3. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szülés előtt áll a macska, annak nagy a hasa, és nőnek a csecsbimbói, elég jól láthatóak. Ha elkezd belőle nyálkás, véres váladék folyni, akkor megindult a szülési folyamat. Csinálj neki puha, meleg, védett kuckót, pl. egy nagy papirdobozt bélelj ki puha, tiszta ruhával (én új felmosórongyokat szoktam beletenni alulra) aminek az alját majd ki tudod cserélni, ha meglesznek a kiscicák, mert az bizony váladékos lesz. Eltarthat egy egész éjszaka is a folyamat.
2017. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2017. máj. 4. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!