Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen személyisége van a...

Milyen személyisége van a cicádnak?

Figyelt kérdés
Az enyém (9 hónapos, ivartalan kandúr) velem nagyon barárságos, bújós, dorombolós. Minden nap igényli a simogatást, ilyenkor az arcát folyamatosan nekem dörgöli és kicsit harapdál. A család többi tagjával már óvatosabb. Idegenektől fél. Éjjel kint van, és általában délelőtt is. Délután és este bent alszik.
2017. máj. 4. 06:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Osszes macska ilyen
2017. máj. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 9 hónapos ivartalanított kandurom van, házimacska, csak benti! Ellop mindent, dugdosni kell előle kaját stb, iszonyat makacs, de ha kedve ugy tartja jön dorombolni 😆
2017. máj. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
4 éves brit shorthair fiú cicám van. Simogatni csak akkor lehet ha ő engedélyt ad. Többnyire alszik, vagy tisztogatja magát, vagy eszik. Kedvence a gépsonka, és a tejszínhab. Ezekért képes úgy hízelegni, hogy kénytelen vagy kényeztetni. Csak benti cica, mert félős, nem megy ki. Nem tör, nem zúz, nem mászik az asztalra fel. Nagyon nyugis macska.
2017. máj. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

11 hónapos nőstény, energiabomba. Alapvetően full igénytelen, semmi nem érdekli azzal kapcsolatban, hogy milyen almot, tápot kap, nem érdekli, ha ölbe veszem, nyugodt, nem érdekli ha úgy egyébként olyasmiket csinálok vele, amitől más macska falnak megy. De! De! Merészeljem kihagyni őfelségével a napi játékot, ami lehetőleg egy óra rohangálás és lerombolja a lakást. :D


Egyébként aranyos, jó természetű, de kötelezően játszani kell vele, különben hiszti van. Ha az megvolt elterül és alszik és dorombol.

2017. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az egyik egy 4 eves kandur nagyon magabiztos,ha valamit akar jelzi.Pl visszanez a valla folott,h menjek vele,bejon a szobamba szolni,hogy menjunk vacsizni vagy veri az ajtot,ha beakar jonni.Ha veletlen ralepunk vagy valami azt kb ugy fogja fel,h ugyetlenek vagyunk es semmi gond.Olbe nem szeret,ha simire vagyik,akkor jelzi.A masik is kb 4 eves kandur.Egy eve van nalunk.O felnkebb.Mar kezdi alkalmazni a visszanezos modszert,de inkabb csak leul oda,ahol akar valamit es var.Nehezebben viseli a veletlen atrocitasokat.Szeret olbe lenni es nagyon mergesen tud nezni,ha valamivel megzavarjuk kozbe.
2017. máj. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
nem szabad egy macskat csak bent tartani, ki kell neha engedni, allatkinzok, az ilyet buntetni kene.
2017. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kutya.

Komolyan, úgy hiszem, kutyának képzeli magát. :D

Kandúr egyébként, kint tartott, igaz, a legjobb barátja egy snaci keverék kutyának. Folyton együtt vannak, együtt alszanak. Kandúr léttére soha nem jár el, pedig a testvére hetekre eltűnik. Ugyanúgy kunyerálja a simogatást, mint a kutyánk, sőt, akkor is bújik a kutyához, ha az már nagyon unja, olyankor lekever neki, hogy ugyan már álljon meg, ő éppen dörgölőzni és dorombolni akar. Persze a kutya hagyja ezt, de csak neki, az ide tévedő idegen macskákat nem tűri, elzavarja.

Sokszor úgy nyávog, mint egy nőstény macska. Csak akkor megy a kapun kívülre, ha kinyitjuk a kaput, mint egy király, de azonnal vissza is jön. Nagy ritkán szomszédol, ott is vannak "barátai".

Szóval vicces. :D

2017. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4 hónapos maine coon kandúr ♥ Csak benti cica, mert félek ellopják vagy elüti egy autó, megöli egy kutya, stb. Eddig nem voltam nagy macskás, van 2 kutyám is, de már nagyon megszerettem a macskákat is. Nagyon cuki, bújos kiscicám van. Mindenhova követ, örül hogy ha haza jövök, velem alszik. Sokszor hízeleg, az ölembe fekszik és simogatni kell. Labdázni is szeret. Hozza nekem, mint a kutyáim, hogy dobjam el. Ez úgy tudom maine coon sajátosság. Fürödni is szeret, simán beugrik mellém a kádba.
2017. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"nem szabad egy macskat csak bent tartani, ki kell neha engedni, allatkinzok, az ilyet buntetni kene."

Ez messze van az állatkínzástól. A legtöbb tenyésztő el sem adja a macskát csak benti tartásra. Egy falusi keverék lehet kivágyik, de pl. nekünk van egy ragdollunk is. Esze ágában sincs kimenni ! Nyitott ajtónál sem. A meleg házban a fotel, gazdi ágya jobban érdekli a kertnél. De mint mondtam, nem azért vettük sok pénzért, hogy valaki ellopja vagy balesete legyen.

2017. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

* a legtöbb tenyésztő el sem adja a macskát csak benti tartásra


Akarom mondani csak bent lehet tartani

2017. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!