Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit jelent ha első találkozásn...

Mit jelent ha első találkozásnál "csámcsog"?

Figyelt kérdés

2 ivartalan kanúr üvegen keresztül már egyszer látták egymást, most először találkoztak, az ajtót kicsit megnyitottam, kicsit megszagolták egymást, egy kicsit felborzolta a szőrét a cica és mintha csámcsogott volna, vagy nyelt volna, nyitogatta a száját. Ez mit jelenthet?

Ő egy mentett cica gazdikereső, nem tudom milyen a viszonya más cicákkal ezért próbáltam ki.



2017. máj. 4. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
ebbol cicaharc lesz....
2017. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bizonytalannak tűnik, de ami lényeges lett volna, az lemaradt: és a füle? :)
2017. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát amikor a miénk ilyet csinál, akkor legszívesebben ráugrana arra, amit meglátott az üvegen keresztül (benti cica). Szóval szerintem nem túl jó jel...
2017. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom :/ Nem azt csinálta amit a cicák általában mikor a madarakat figyelik és mekegnek, hanem mintha csámcsogott volna.

A fülével nem csinált semmit.

Gondolom fél, ideges, remélem hogy nem agresszív..

Idegen emberektől is fél, van hogy észrevesz az ajtón keresztül valakit és morog, de nem agresszív emberekkel.

2017. máj. 5. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább idegesség , szorongás, félelem, kellemetlen számára a helyzet.
2017. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!