Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szokott a cicátok haragudni,...

Szokott a cicátok haragudni, ha több napra elutaztok?

Figyelt kérdés
A mi macskánk egy hosszabb távollét után, mikor hazaérkezünk, eléggé érezteti velünk, hogy haragszik ránk. Ilyenkor sokat van egyedül otthon, de napi kétszer átnéznek hozzá rokonok megetetni, meg foglalkozni vele.
2017. máj. 4. 22:36
 1/9 anonim válasza:
Nekem a kutyám csinálta ezt régen...
2017. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly nyaron egy honapig nem voltam itthon, a macska szo szerint ATNEZETT rajtam. Volt, hogy elkezdett rohanni felem ahogy korabban is csinalta, majd az utolso 1 meteren, mintha ott se lennek lelassitott es megfordult. Nem reagalt ha szoltam hozza, stb.

Kb. 2 het kellett hogy ujra szoba alljon velem :D Azota viszont nagyon felt engem, folyton kovet barmerre megyek :D

2017. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Uuu... én azt hittem,hogy ez csak velünk van :D nekünk a mamámék 4 óra autóútra laknak tőlünk,ezért nem csak egy napot,hanem kb. 4-5 napot szoktunk maradni,és amikor hazaérünk,akkor megsértődik,bevonul valaki szobájába,és játsza az eszét :D persze utána párnap múlva már bújik a szeret éhes drága... :D :) imádom :)
2017. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nálunk majd' kiugrott a bőréből az örömtől, bár hagyott néhány csomag ajándékot szanaszét a lakásban. (jártak át etetni+almot stb takarítani)
2017. máj. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez most jó kérdés és válaszok,köszi! :)

Mi is elutazunk majd két hétre, háát Én is attól félek,valami változás fog előállni,nem tudom,hogy fogja viselni!? Etetni,almozni jönnek, de félek dűteni,borítani fog mindent. Monitort,tv-t gondoltam lefektetjük előtte az ágyra, csupán óvatosságból. :)

Meglepi csomagok biztos várnak majd minket is ! :)

2017. máj. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyém lesz.rja. Amikor hazajövök hosszabb idő után, pont ugyanúgy viselkedik, mintha csak munkából jönnék.
2017. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém alapból átnéz rajtunk...amikor megjövünk az utazásból akkor 2-3 napig olyan lesz mint egy átlag macska, odajön ha hívom,magától hozzám jön és első nap az ágyunkon alszik.
2017. máj. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
az en macskam nem mer ilyet csinalni.
2017. máj. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert olyankor a szomszédunkra van bízva, és arany élete van, el is kanászodik rendesen, mire megjövünk.
2017. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!