Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolha irtas? Ez elég volt?

Bolha irtas? Ez elég volt?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt hozta barátom haza a cicát, tegnap vettük észre hogy bolhas. A szobában volt végig, az ágyon szőnyegen stb. Ma vettünk bolha irtó sampont a szobát felporszivoztam és mindent kimostam. Elég volt ez igy, vagy érdemes be fújni vmivel?
2017. máj. 5. 05:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne csak bolhairto sampont vegyetek hanem cseppeket vagy nyakorvet is es a szonyeget fujjatok be bolhairtoval. Az Jo hogy mindent kimostal, de lehet mindent megkell ismetelni mert a bolhat nehez kiirtani.
2017. máj. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sampon nem sokat használ. Cseppet szerezz be, az ki írtja belőle, ő a gazdatest, ha védve lessz a csepp által, a bolhák is elpusztulnak, de érdemes utána még egyszer takarítani.
2017. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én spot ont vettem, három nap alatt potyogtak ki a bolhák a macska szőréből teljesen, két hét múlva még egyszer azért megfürdettük bolha irtó samponnal és kimostam/felmostam mindent. Utána nem volt gond.
2017. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!