Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ritkább cicanevek?

Ritkább cicanevek?

Figyelt kérdés
Nemrég született 4 kiscicánk, de még ötletünk sincsen, mi legyen a nevük, 3 lány, illetve 1 kandúr van. Van valami ötletetek, ami nem tömegnév?

2017. máj. 5. 17:16
 1/9 anonim válasza:
17%
Cirmi, mirci, dormi stb.
2017. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
27%
Macska.
2017. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Akárminek lehet nevezni... Nekünk most van egy Trilla (nagyon érdekes, trillázó hangja van, ha nem üvölt torkaszakadtából) s egy Antracit (sötét cirmos, sok feketével). Az anyjuk Caroline, a Portal 2-ből, de szerintem illik hozzá.

Van egy fekete-fehér kandúr, őt egyesek Pandának, mi Szilveszternek nevezzük. Egyszerűen ránéztünk és beugrott, hogy ő egy Szilveszter, nem tudom megmagyarázni.

Egy foltos cirmosnak Turmix a neve, szerintem az igencsak frappáns. A párom néha Cirmixnek nevezi a cirmosokat... Anyám pedig hosszú történelmi neveket használt, ha unta a tipikusakat.

Én általában ránézek a kicsikre, majd ha az nem segít (most 4 igen hasonló sötét cirmos van), akkor megvárom, míg személyiségük lesz. Valami ötlet mindig jön. Sőt, egy macskának is lehet több neve, Caroline egy időben Miskakancsó volt a párom részéről s vemhessége végén Planet (a Doctor Who-ban mondta a doktor a várandós Amy Pondnak, hogy mi történt, lenyelt egy bolygót?). A kicsiket holdaknak nevezzük összefoglaló néven.

2017. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
53%
Lucifer, ha fekete a kandúr :D
2017. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
nekem a Milli név nagyon tetszik :)
2017. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Nekem minden macskámnak orosz neve van. Volt Misa, Nádja, most Szása, és majd egyszer lesz egy Szergejem. :)
2017. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
nyarvogi
2017. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Pl az en perzsamacskamnak Teofil volt a neve, mert olyan teofil kepe volt :-) Itt Kambodzsaban volt egy rovidfarku voros kandurunk, az o neve Rudi ( voros mint Roka r.). Jo nev volt a khmer asszonyom is konnyen ki tudta mondani...
2017. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Cukicica00 válasza:
Szia! Nekem nagyon sok cicám volt már, most 4 van. Fiú nevek közül nagyon tetszik a Marcipán (Marci), Buborék (Bubi), Zeusz, Füsti, Cili, és Mazsola (Mazsi) nevek. Lány nevek közül, a Masni, Milka (Mili), Lizi, Sziszi, Fifi, Áfonya, Lucy(i), Molly(i), Bogyó nevek. Az én cicáim azt a nevet kapják ami a legjobban illik rájuk. Most van egy szürke félperzsa kandúr cicám, ő a Füstike, van egy barna iromba nőstény, ő a Masni, és két hat hetes, őket úgy neveztem hogy Cili és Mili <3
2018. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!