Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sos. Mit lehet még tenni?

Sos. Mit lehet még tenni?

Figyelt kérdés
kedden fialt a macskám de a kicsik nem voltak életképesek másnapra elpusztultak. volt már ilyen máskor is de most az anya macska nem hajlando se enni se inni egész nap csak alszik tegnap sikerült rávenni hogy egy egész csomag alutasakos tápot meg egyen biztam benne most már rendben lesz de ma már nem ette meg inkább feküdt volna tovább. levegőt is egyre nehezebben kap. állatorvost hiába hivtam nem jött ki hozzà. tudtok valamit javasolni hogy legalább az estét tùl élje hogy holnap betudjam vinni az állatklinikára?
2017. máj. 5. 19:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Beszélj hozzá, próbáld megnyugtatni! Van jutalom falatkája? Ha igen, próbálkozz azzal!
2017. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Van egyébként ügyeletes állatorvos. Egyáltalán nem biztos hogy megéri a holnapot. Hamarabb is vihetted volna.
2017. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, de ez így óriási felelőtlenség.

Ha már korábban is halva születtek,akkor miért nem vittétek el ivartalalítani?Drága persze, de megéri szerintem.

Könnyen lehet, hogy maradt benne még kiscica halva.Ez sajnos halálos az embernél is, úgyhogy minél hamarabb orvos kéne neki.

Telefonálj másik dokinak vagy akár másik városba, kell lennie ügyeletnek!!7

Szurkolok, hogy túlélje!

2017. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem kéne várni, hanem elvinni MOST ügyeletre. Lehet, hogy maradt még benne halott kölyök, amitől hullamérgezést kap és kínok között elpusztul.

A kijárós állatorvos nem is tudna mit tenni. Meg kell fogni a cicát, és a hozzátok legközelebbi ügyeletre elvinni.

2017. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az a baja neki hogy gyászolja a kicsiket és most nem tudtam neki adni cicát amit nevelhet mert senkinek nem volt ujszülöt cicája tavaly szép cicái voltak amiket fel is nevelt most nem maradtak életben csak 1 napig
2017. máj. 5. 21:40
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
kellett neked ezt ide kiirni, ezek fejedet veszik, tobbre becsulik a macska eletet meg a sajat gyerekeiknel is.
2017. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem, abból a bajból hogy gyászolja a kicsiket, nem vesz egyre nehezebben levegőt.. attól vesz egyre nehezebben levegőt, hogy valami mérgezi - nem kizárt, hogy egy bennmaradt elhalt kölyök.

És kölykei is tejben levő méregtől pusztultak el. Most péntek van, tehát ~4napja probléma van. Sok szerencsét kívánok a tuléléshez.

2017. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Nincs azon az állatklinikán ügyelet? Vagy valami ügyeletes állatorvos, aki fogadna? Mert nekem is az a véleményem, hogy maradhatott benne kölyök. Itt te nem tudsz mit csinálni, meg kell fogni, be kell vinni egy állatorvoshoz. Azért nem eszik, mert nincs rendben, és nem azért nincs rendben, mert nem eszik. És nem arról van szó, hogy gyászol. Akkor kapna levegőt.
2017. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baja hogy gyászolja a kicsiket? :D Mi a fa.. És ezt te honnan állapítottad meg? Elvitted az orvoshoz, ő mondta???
2017. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Őszintén sajnálom a cicát hogy ilyen gazdája van. :(
2017. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!