Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Már nem én vagyok a cicám...

Kyttana kérdése:

Már nem én vagyok a cicám gazdája?

Figyelt kérdés
Van egy 3éves ivaros Kandúr nevezetű cicám. Keveset vagyunk otthon. Az elmúlt 2hétben megváltozott. Alig látom, ha mégis ott van akkor pedig nem jön oda hozzám ha hívom. A kajáját megeszi, bár mostanábam azt sem látom mert nem jön ha hívom. De tudom, hogy ott van mert ismerem a rejtekhelyeit és megszomtam lesni. Hiányzik. Lehet, hogy átszokott máshoz? Vagy csak azért ilyen mert ivaros? Ha megműttetem jobb lehet a helyzet?

2017. máj. 7. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen érdemes lenne ivartalanítani.Jobban otthon lenne.
2017. máj. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

MIndenképpen ivartalanítani kéne, sokat változna úgy.

És próbálj vele foglalkozni sokat,ha nem kapják meg a szeretet és pl a kaját, akkor simán úgy gazdát keresnek.

2017. máj. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak siman egy halatlan macsek ez
2017. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Enni mindig kap rendesen, párom szerint túl is etetem. Mindig hívom és ha jön akkor simizem és dumálok neki. De most nem jön elő ha hívom, illetve a minap konkrétan elfutott az ellenkező irányba. Olyan szeszélyes lett. 3 éves. Ilyen még sosem volt...
2017. máj. 7. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:

3 eves es nem sikerult ivartalanitani,pedig kinti/kijaros cica? Uram atyam...

Az elso lepes az ivartalanitas,minel hamarabb legyetek tul rajta.

2017. máj. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!