Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska tudatosan nyúl hozzá...

A macska tudatosan nyúl hozzá az emberhez?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogyha lefekszik mellém a cicám, és kinyújtja valamelyik mancsát úgy, hogy az hozzáérjen az én karomhoz, vagy rá is teszi a kinyújtott mancsát a karomra az tudatos? Azért van, mert hozzám akar érni, vagy csak véletlen?
2017. máj. 8. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet,hogy tudatosan csinalja.
2017. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég szomoru lenne, ha véletlenül csinálná... szoval, igen, tudatosan csinálja.
2017. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan van benne valami.

Volt már több macskám is életem során, többségük elég magának való volt, egyikük volt csak aki tényleg őszintén ragaszkodott hozzám, mindenhová kísért, csak nekem fogadott szót, és egyedül az ő szokása volt, hogy csak akkor aludt nyugodtan ha mellettem volt, és hozzám is ért.

2017. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én macskám biztos direkt csinálja, általában a fejét dönti nekem, ha arrébb modulok, akkor ő is.
2017. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Álmában s egyes más esetekben megtörténhet véletlenül, de általában tudatosan.

Bújik, törleszkedik, rááll a lábamra, ölembe ül, ezek nyilván tudatosak. A mancs kinyújtása lehet tudatos, nyújtózkodás, véletlen is...

2017. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Tudatosan csinálja. Ezzel jelezi hogy szeret. Ha meg is karmol, azt is direkt csinálja (persze nem azért, mert nem szeret) :D

Nekem is van macskám, nem hülyeséget írok.

2017. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is tudatosan. Az én kandúrom mindig a kézfejemre teszi a mancsát, rámnéz majd lassan pislog egyet. Tündéri.
2017. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor nagymamáméknál vagyok mindig rám fekszik a macska úgyhogy szerintem tudatos😊
2017. jún. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!