Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az apukam nem engedi hogy...

Az apukam nem engedi hogy behozzam a hazba a macskat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
tegnap behoztam es lebuktam es kikaptam hogy a macskanak kint van a helye, es az apukam elvette a laptopom buntetesbol olyan ideges lett azt mondta ugyse csinalok rajta semmi ertelmeset es aztan megfogta a macskat es kivitte es rohant kezet mosni mert fuj budos bakmacska, pedig en szeretnem behozni nagyon, de azt mondta megegyszer behozom sunyiba akkor az okostelefonomat is elveszi es az ő regi gombos telojaval kell majd iskolaba jarnom☹

2017. máj. 8. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Akkor kint marad a macska ,valószínűleg nem akarja apud hogy mindent összekoszoljon a szőrével meg bent wc-zen,ha van kert is. Több millió macska kint él a kertben,nem lesz neki semmi baja.
2017. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Azt hiszem, hogy neked jobban faj, hogy regi gombos telefonnal kell esetleg szegyenkezned majd a suliban a nagy okos helyett, mint a macska. Hat, mit mondjak, nagyon gyerek lehetsz meg.
2017. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Igaza van az apukádnak. Macska nem való lakásba. Legfeljebb az agyontenyésztett jószágok.
2017. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Az enyém is így állt a macska kérdéshez az elején, nem igazán van oda a cicákért, de egy idő után úgy megszerette , hogy megengedte , hogy benti cica legyen,( aki, inkább csak aludni jár be , imád az udvaron bogarakat kergetni).

Egyébként a macskának ,ha ivartalanítva van egyáltalán nem budos a pisije, meg ha mindig ki van takaritva az alom , nem budos az se! Gyujts pénzt az ivartalanításra, jobb lesz mindenkinek.

2017. máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Villámrandi

-kutya vagy macska?

-kutya

-következő!

2017. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Így szokott ez lenni,aztán majd a cica csücsül apu ölébe az meg simogatja.Bár apud erősen eltúlzott reakciójából ítélve erre nálatok nem sok esély van.Esetleg próbáld vele megbeszélni,hogy csak a saját szobádba bevihesd néha.
2017. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
neha se hozhatom be mert azt mondja beszokik majd itt lesz az ajto elott es majd be akar jonni allandoan ha beszoktatjuk es anya is azt mondta mindenben igaza van es hianyzik a laptop is es mondtam anyanak hogy apa elvette es azt mondta erre hogy jol tette megerdemled. ugyhogy en feladom nem akarom hogy tenyleg elvegye a telom is mert akkor hogy netezek.
2017. máj. 8. 19:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Remek ember lehet, hogy emiatt megver.

Persze, ha tudod, hogy nem szabad bevinned, akkor tartsd tiszteletben.De apukád reakciója bicskanyitogató..

Egyébként én is úgy gondolom, hogy semmi baj nincs belőle, ha a macska néha bemegy.Egy ivartalan, oltott, féreghajtott macska tényleg semmi kárt nem tud tenni, nem kaptok el tőle betegséget vagy elősködőt nem büdös stb..

Igazából a macskák jóval tisztábbak és igényesebbek, mint nagyon sok ember. Szóval nekem nem lenne gond vele, hogy bent legyen, szokott is bent lenni minden macskám.

De ha a szüleid nem engedik, akkor nem nagyon tudsz mit tenni sajnos.

2017. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
en nem irtam olyat hogy megvert, nem szokott megverni.
2017. máj. 8. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!