Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy kiscicank. Tombhazlaka...

Van egy kiscicank. Tombhazlakasban. Feljelenthet a szomszed?

Figyelt kérdés

Pl. Ha nyavog es ez ot zavarja. En ugy tudom hogy 2 cica megengedett normal korulmenyek kozott. Igaz?

Egy ismeros szolt, hogy feljelenthetnek


2017. máj. 8. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármiért feljelenthetnek. Az más dolog, hogy lesz-e bármi a feljelentésből.
2017. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Ha a házirend nem tiltja az állattartást, akkor tarthatod a macskát. Ha feljelent sem tesznek semmit, ha a megfelelő körülményeket biztosítod az állatnak.

Ha tiltja a házirend, akkor következmény is lehet.

2017. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utána néztem és én is azt olvastam,hogy két macska megengedett.Sajnos vannak emberek akiket már a tudtad is zavar,hogy macska van a szomszédba.Lehet,hogy soha nem látja nem hallja,de azért zavarja,hogy ott van.Előfordulhat,hogy az ilyen feljelent,de,ha nincs gond a cicákkal,akkor nem sokra megy vele.De annyira csak ismered a szomszédokat,hogy tudd,hogyan állnak a dologhoz.
2017. máj. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Platypus ***** válasza:
A jelenlegi törvény szerint a házirend nem írhatja felül a macskatartáshoz való jogodat. A nyávogás miatt tehet panaszt, a macska miatt nem. A legrosszabb esetben hangszigetelésről kell gondoskodnod a lakása felé néző falaidon.
2017. máj. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A házirend csak a közös tulajdonú helyiségekben tilthatja az állattartást (pl pince), a saját lakásodban nem.


De köteles vagy gondoskodni arról, hogy a macskád ne zavarhassa a csendet, ez azonban nem egy nagy feladat. Ha ez megtörtént, akkor a feljelentésnek nem lesz következménye, ha egyáltalán komolyan veszik.

2017. máj. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!