Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik lenne jobb lakásba?

Melyik lenne jobb lakásba?

Figyelt kérdés
Fekete-fehér nőstény cica vagy teljesen hófehér kandúr?

2017. máj. 9. 17:36
 1/8 anonim válasza:
Ha ivartalanitod majdnem mindegy. En egy nostnyhez ragaszkodtam inkabb. :)
2017. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

A szín teljesen mindegy. Az csak a ti ízlésetek.

Ha nem ivartalanítjátok őt, akkor a nőstény ivarzáskor összevérez helyeket, ahol jár, míg a kandúr az egész évben megjelöli az adott terepet.

Ha kintre lesz, akkor mindkettőnél van esély, hogy eltűnik. Ha kint van és nincs ivartalanítva, akkor az is lehet, hogy a nőstény egy nap vemhesen tér haza. A kandúr lehet örökre lelép.

Ha bent van és ivartalanítva van, akkor elvileg (még nem volt macskám) semmi jelölési illetve szökési próbája nem lesz.

2017. máj. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ivartalanítva lesz. De amugy mennyibe kerül egy nőstény és mennyibe a bakmacskának?

De amugy Ti melyiket választanátok, az lenne a kérdés: tarka vagy hófehér és lány vagy fiú?

2017. máj. 9. 18:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Fekete-fehérből még csak kandúrom volt,de mindegyik nagyon okos és ügyes volt.Szerintem ők a legjobb fejek.Nem lehet melletük unatkozni.Nem tudom,hogy a lányok is ilyenek-e.Volt egy majdnem tiszta fehér kandúrom is.Ő egy végtelenül kedves ragaszkodó cica volt.Inkább az lenne a fontos,hogy hozzád milyen cica passzol.De,ha fehérek a bútorok,akkor jobb a fehér.A nőstények ivartalanítása drágább,de változó,hogy hol mennyibe kerül.
2017. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
En ingyen hoztam el. A legtobb ember ha nem fajtatiszta cica ingyen adja, csak vigyek
2017. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ami az ivartalanítást illeti, az a kandúrnak olcsóbb és egyszerűbb a műtét.

Egyébként én a nőnemű állatokat kedvelem jobban valamiért, ezért nekem egyértelmű, hogy a nőstény cicát választanám. De egyébként meg teljesen mindegy, bármelyik ugyanolyan jó. Válaszd azt, amelyik szimpatikusabb.

2017. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kandur 5-7ezer nöstény10-15ezer.
2017. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a fehér kandúrt, ha ezek közül kellene választani:)

Nekem brit rövidszőrű kandúrom van, 6 hónapos most lett ivartalanítva. 7 ezer ft volt a műtét, a cicust 120.000-ért vettem :)

2017. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!