Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetek én a macskákkal...

Mit tehetek én a macskákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van két lánycicánk, úgy fogadtuk be mind a kettőt, majdnem egyszerre. Még kicsik voltak, és elég tépedtek mikor hozzánk kerültek, de nálunk rendbe jöttek. Sajnos a házba nem jöhetne be, még télen se, mert a szüleim nem engedik. Pedig a télen még elég rosszul nézett ki mindkettő. De ezen kívül nagyon sok szeretetet kapnak. Az idősebbik kb 2 hete lekölykezett. "Jó" helyük van a kicsiknek, a padon védett helyük van, és rongyokat is vittünk fel, amin tudnak feküdni. Csak az a baj, hogy anyámék nem akarnak ennyi macskát (5 született), mindig azt mondják, hogy mivel én hoztam haza őket, majd én "lerendezem". De ezt hogy gondolhatják? Megölni nem tudnám őket, ismerősöknek meg mindig kínálom, de nem kell nekik macska. Nekem meg nincs pénzem etetni őket. Dolgozni nem dolgozhatok még, viszont zsebpénzt sem kapok. És úgy néz ki, hogy a másik macska is terhes. Anyáméknak lenne pénzük ivartalanítani, de sajnálják egy állatra költeni. A kutyánk is így halt meg 13 év után, sokat szenvedett, de orvosra sajnálták a pénzt. Kérlek adjatok tanácsot, hogy mit tudok ebben a helyzetben csinálni?
2010. máj. 15. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Vállalj diákmunkát, gyűjts pénzt a macskák ivartalanítására. A kiscicákat esetleg menhelyre lehet vinni, vagy van internetes hirdetés is, oda is fel lehet tenni - itt is talált már gazdára kiscica! Anyádék meg - már nem is haragudj, de - sze.mét d.ögök. Hasonló jókat kívánok nekik, mint ahogy az állatokkal bánnak!
2010. máj. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha estleg ismersz olyat akinek nemrég halt meg a cicája akkor a annak ajándékozhatnál 1et.Általában az idős egyedül élő emberek(rengeteg ilyen ismerősöm van) szeretik az állatokat ha vannak ilyen szomszédaid akkor adj nekik is belőlük.Igy még jót is teszel:)Vagy ha vannak állatbarát rokonaid akkor nekik is felkinálhatsz belőlül 1-2t.
2010. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg leírhatnád, hova valósi vagy, így talán tudnánk mi is segíteni...illetve ami eszembe jutott még az az iwiw, én már nagyon sok levelet kaptam, amiben ajándékoznak cicát, ez is egy esély.
2010. máj. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!