Kezdőoldal » Állatok » Macskák » FIV-es cica, van megoldás?

FIV-es cica, van megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy FIV-es cicánk, évekkel ezelőtt hoztuk el menhelyről, nagyon szeretem. Viszont apuék már kezdenek kiakadni, hogy mennyibe kerülnek a gyógyszerei meg az állatorvosi kezelések. Szed immunerősítőt, meg gyakran ilyen fekély van a szájában, amit gyakran kezeltetni kell, de az gyógyszerre el is szokott múlni, meg volt, hogy ki kellett húzni a fogát, vért venni, stb, szóval sok gond van vele. Apuék azt mondják, hogy még egy ilyen, és elaltatjuk, vagy visszavisszük a menhelyre, mert már nem bírjuk anyagilag. :'( Mondtam, hogy elmegyek diákmunkára, de azt meg nem engedik, talán még nem is mehetnék, nem tudom, de mivel nem engedik, ezért mind1 is...

Az jutott eszembe, hogy pl a menhelyen gondolom nem fizetnek az állatorvosnak, mert nekik sincs pénzük, mondjuk önkéntes orvosok vizsgálják az állatokat, vagy esetleg van valamilyen alapítványszerűség, ahol ingyen vagy olcsóbban gyógyítanak állatokat?

Szóval létezik valamilyen hely, ahova lehet menni beteg cicával és nem kell fizetni, vagy kevesebbet kell?

Nem akarom, hogy elaltassák, a menhelyre meg nincs szivem visszaengedni, amikor végre otthont talált magának, most kezdhetné előlről. :(

Valaki tud segíteni?



2017. máj. 11. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem alapítványokat Próbálj meg felhívni ezzel a problémával, bár ingyen még az önkéntes állatorvosok sem dolgoznak menhelyeknek sem, csak kedvezménnyel.
2017. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszélj a menhellyel ahonnét elhoztátok meg más helyekkel is,hátha tudnak segíteni.Jó lenne,ha megtudnátok tartani,de így is szép tőletek,hogy ilyen betegséggel befogadtátok őt.
2017. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!