Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hetes kiscicával mit csinálj...

4 hetes kiscicával mit csináljak, hogy jó legyen neki?

Figyelt kérdés
Eredetileg 10 hetesen kaptam volna, de a mama cica elûnt és már egy hete nem jött haza. Az elôzô gazdája így elhozta. Ô bolti cicatejjel és tasakos cicakajával etette. Én adtam neki ma kecsketejet meg fôtt tojássárgáját és nyers csirkehúst. Plusz vettem kiscicáknak való táp kiegészítôt amit a tejbe kell beáztatni. A cicának ez az elsô napja, tegnap este kaptam. Pisilt, kakilt, eszik, iszik, játékos. Minden rendben lesz vele vagy kell valamire még ügyelni, hogy ilyen fiatal?

2017. máj. 11. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A nyers húst még hanyagold pár hónapig. Egy kicsit forrázd meg a többi OK. Vegyél egy lézer pointert mindegyik imádja követni csak ne világíts a szemébe. Esetleg egy két kindertojás (a sárga műanyag). Ha teszel neki valamit ami csörög imádni fogja.
2017. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz neki találni béranyát?

Nem feltétlenül azzal van a baj, hogy nem szopik.De szüksége lenne a szocializáció szempontjából egy anyára és testvérek, legalább még 1-1,5 hónapig.

2017. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerencse, hogy már 4 hetes így eszik iszik ürít magától. A nyers húst még hanyagold, amúgy jól eteted.
2017. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyers húst kerülni kell esetleg egy állatorvost megkerdezhetnel,hogy valami kiegeszitot adni kell e neki hiszen ilyenkor meg szopizni szokott. Sőt a bokti tejjel is hiszen vannak olyan cicak akik ezt hosszú időn keresztül nem bírják. Egy ket het mulva megprobalhatod esetleg a puhább májkremet. Egyébként ha játékai vannak meg foglalkozol biztos vagyok benne hogy jól fogja magát érezni.
2017. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!