Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezer éve van kint egy vödör a...

Ezer éve van kint egy vödör a kerti csap alatt mindíg friss vizzel töltve a cicáinknak?

Figyelt kérdés
Született a tesómnak gyereke most két éves, ök is itt laknak, s előb töltöttem ujra erre kijön a tesom ugatni, hogy baltával ketté csapja a vödröt, víz nem lehet a kertbe mert belefejel a gyerek s megfullad. El raktam, de akkor most miből itassam a cicáim?

2017. máj. 11. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire parázik, cseréld le a vödröt kisebbre. Egy öt literes vödörbe nem fog a gyerek se belefulladni, de elég nagy a macsekoknak. Vagy egy tál is opció lehet.
2017. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a cicaknak nem kell egy vodornyi viz, nekik eleg egy kistalka, amibe a gyerek ha bele is hasal nem fog a feje elmerulni
2017. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
4 kinti cica. Lakásban nem opció az itatás. Ha túl kicsi tálkába rakom hamar el fogy nekik, ha túl szűkbe abból nem isznak.
2017. máj. 11. 20:29
 4/12 A kérdező kommentje:
Max széles alacsony lenne jó. De szerintem oda kéne figyelni a gyerekre s késsz. Ezer más baleset is érheti.
2017. máj. 11. 20:31
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez tíz literes, hát keresek kisebbet de öt literes aláb nem adom.
2017. máj. 11. 20:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy nagyon nagy virágalátétet.Vagy két kisebbet.Azok elég szélesek és a gyerek sem fog belefulladni.Szerintem a vödörbe se fulladna bele,főleg,mert egy ekkora gyereket még nem nagyon szoktak egyedül hagyni a kertbe.
2017. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy kétéves szerintem nem fejelne bele egy 5 literes vödörbe. Arra gyerekre lehet ám vigyázni is, ha a szülő ott van és így is megesne a dolog, még mindig nem lenne semmi baja, mert nem tartaná lent a fejét.

Mondjuk az durva, hogy ekkora vödör van a macskáknak. Igaz nekem csak egy van, de egy madárfürdő nagyságú is megteszi neki. Nem hiszem, hogy négyen meginnának 5-10L vizet, naponta meg úgy is cserélni kell.


Hogy a kecske is jóllakjon és a káposzta is megmaradjon próbáld olyan helyre tenni a vödröt, hogy a gyerek ne igen jusson a közelébe. Egyébként a szülők is megmondhatják a gyereknek, hogy "Julcsika ne menj oda a vödörhöz" Egy két évesnek már nem kevés gógyija van...

2017. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk öt macsek van, egy sima ételhordó elem van nekik kitéve, minden reggel feltöltöm, nem szokott estére kifogyni, szerintem csak egy literes.

Vagy ha esetleg van fáskamra, ilyesmi, akkor az is megoldható, hogy annak az alján legyen macskaajtó, és bent a víz.

2017. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Na aggódj, lesz még itt macska nem lehet a kertben, mert megkarmolja a gyereket is.....
2017. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 erre már én is gondoltam:(
2017. máj. 12. 04:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!