Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ide jött hozzánk egy macska...

Ide jött hozzánk egy macska szülni, mihez kezdjek a kismacskákkal?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, hogy két kismacska van a raktárunkban a ruhák között. Engem nem zavar a két kismacska, de elég rossz helyen vannak. Át kellene rakni őket máshova ahol nem zavarnak. Ezt, hogy csináljam? :D


Vagyis arra gondolok, hogy az anyjuk utána megtalálja őket vagy nem hagyja ez miatt magára a két kismacskát? Nem volt még soha macskám...



2017. máj. 12. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Adj enni az anyjának, így nem kell elmennie kajáért, több teje lesz és jobban felneveli a kicsiket. Víz, almosláda. Kb. 6 hetes korukban fénykép róluk és tedd fel a kiscica.hu-ra. Ha pakolászod őket, félő, hogy az anyjuk otthagyja.

A karma próbára tesz, azt fogod kapni amit te is adsz.

2017. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Jobb táp néha konzerv és sok tiszta víz legyen . A konyhai maradék és a felvágott nem jó , sókat egyéb dolgokat tartalmaz . De ha adsz nekik áztasd ki vízben a sót belőle . 8hét körül lesznek önállóbak és akkor érdemes elvitetni őket . Facebookon egyéb oldalakon van pár állatos közösség .
2017. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod kié a macska szólj neki!Amúgy arrébb rakhatod te is őket,oda ahol nem zavarnak
2017. máj. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jo lenne oket a ruhakkal egyutt atkoltoztetni es,ha lehet ne tul messze.Szerintem,ha nem viszed oket messzire,akkor megtalalja oket az anyjuk vagy olyankor csinald mikor o is ott van.
2017. máj. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahová át raktad őket oda rakj enni is, így könnyebben megtalálja az anyjuk. Néha simogasd őket, hogy ne legyenek félvadak mert akkor nehéz lessz el ajándékozni őket. 4 heten már ehetnek kölyök tápot, és friss vizet.
2017. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudod kié az anyamacska?Be kéne rakni a kicsiket egy dobozba és a gazdájának elvinni.. Nem hiszem el, hogy semmi szégyenéreztük nincs az ilyeneknek, hogy a macskájuk a vakvilágba szül mert nem voltak képesek ivartalanítani..

Ha nem tudod kideríteni, akkor szerintem ne csinálj semmit, az anyuka át fogja őket helyezni máshova, egészen biztos. És idővel, ha megnőnek, haza fogja vinni a kicsiket.SZóval ne etesd őket, ne szoktasd őket magadhoz.

És ha elvitte őket egészen biztosan, akkor csináljátok meg a raktárt, hogy ne tudjon többet bemenni, mert valószínű legközelebb is odamenne fialni ha tudna.

2017. máj. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!