Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan viselkedett a macskátok...

Hogyan viselkedett a macskátok altatás után ébredezve?

Figyelt kérdés
Eddig csak kutyával volt tapasztalatom, azok elég szépen egyenletesen ébredeztek, józanodtak. Most két macsekot ivartalaníttattunk, hát borzasztó volt ami utána jött. Az egyik szó szerint megőrült, le kellett fogni, aztán bezártuk a dobozába szegényt őrjöngött. A másik csak simán vonszolta magát körbe körbe tiszta kábultan. Ez így szokás a macskáknál?
2017. máj. 12. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordul ilyen. Érdemes ilyenkor bezárni kis helyre, míg magához nem tér teljesen, ami meg is tettetek. Holnapra jobban lesznek, kialusszák magukat.
2017. máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is úgy volt kb ahogy írtad, el akart szökni, ment volna mint a bolond kábultan.

Állatorvos mondta, hogy ilyen állapotban bezárva kell tartani, mert könnyen elütheti az autó, ha kiszökne és át akarna szaladni az úton.

2017. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A mieinkkel műtét után 1 órával értem haza. Tiszta kábák voltak. A hordozóból egyből kimásztak. A konyhában mászkáltak körbe 2 órán keresztül. Teljesen meg voltak veszve. De lehet ez a jó és hamarabb kimegy az altató hatása.
2017. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már olyanokra is gondoltam, hogy nem szabályosan altatták, műhiba vagy ilyesmik. De így megnyugodtam, köszi.
2017. máj. 12. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém járni se tudott, össze vissza botladozott, esett, és mindenáron bele akart feküdni az alomba. Rettegett, nem tudta mi történik vele, úgyhogy keservesen nyávogott és sírt (konkrétan folyt a könnye). Leültem vele a radiátor mellé, és simogattam, ettől hajlandó volt nyugton maradni, de ugyanúgy nyüszögött.


Hihetetlenül sajnáltam. :( szerencsére hamar rendbe jött, kb két órával később már csak kába volt, de tudott járni rendesen.

2017. máj. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én macsekom egész este folyamatosan ment, meg sem állt, de mivel nem működött az egyensúlyérzéke, minden lépésnél dőlt jobbra-balra... de meg nem állt volna. :D
2017. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!